.kerkoj fjalor greqisht

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga boksieri_tirones, 24 Jul 2007.

 1. boksieri_tirones

  boksieri_tirones Primus registratum

  .kerkoj fjalor greqisht

  pershendetje stafit te albnetworkut per punen qe keni bere.
  do te doja nje fjalor greqisht shqip ose te me sygjeroni nje faqe interrneti ku mund te perkthej fjale.
  shpresoj te me ndihmoni dhe mua si gjith te tjeret
  ju uroj mbaresi ne gjerat qe kane me shume rendesi per ju
   
 2. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  car do te perkthesh?
   
 3. boksieri_tirones

  boksieri_tirones Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  dua te perkthej tekste ose fjale nga nga greqishtja ne shqip po deshe dua te me ndihmosh
   
 4. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  mi dergo ne pm fjalet qe te duhen per ti perkthyer
   
 5. GuJack20

  GuJack20 Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  deri me sot nuk kam gjetur asnje software dictionary greqisht-shqip /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
   
 6. boksieri_tirones

  boksieri_tirones Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  GuJack20 flm per vemendjen qe me kushtove ,
  kukulla gjithashtu dhe ti por une dua te perkthej tekste dhe fjale ne vazhdimesi jo vetem per njehere,keshtu qe nuk eshte zgjidhje te dergoj ty perhere ne pm tekstet .Nese ke ndonje website apo software te lutem mi dergo .Mjafton te me dergosh emrin e programit sepse e shkarkoj vete.
  gjith te mirat
   
 7. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: .kerkoj fjalor greqisht

  nuk kam ndOnje program por flas dhe shkruaj greqisht si shqipen.
   
 8. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Pershendetje, ekziston nje shume i mire nga Shqipopedia, fjalor greqisht shqip online qe ka dhe shqiptimet e fjaleve.
  Mund ta gjesh te linku ketu
  http://greqisht.shqipopedia.org

  Ne fakt ka ekzituar nje fjalor i mire i gjuhes greke ne format libri dixhital qe ishte dhe me kerkim fjalesh. Por mesa di une qe te te funksiononte ky fjalor duhet te aktivizohej online, por sajti grek qe e mundesonte nuk e ka me....
   

Shpërndajeni këtë faqe