Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Brilliant
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  465
 2. Brilliant
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  769
 3. Brilliant
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  754
 4. aridi
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,122
 5. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  772
 6. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  13,788
 7. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  788
 8. Sweety_boy
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  709
 9. mik_1
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,181
 10. Ledio
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,696
 11. Dynamite
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  838
 12. Vjola10
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  891
 13. tani1
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,753
 14. Lu-Lu-Le
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  819
 15. A
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,859

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...