Cilat jane platformat me te mira per pyetje pergjigje?

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga Lesdon, 25 Feb 2016.

  1. Lesdon

    Lesdon Primus registratum

    Nder uebfaqet me te mira qe njoh une dhe qe i kam provuar disa prej tyre jane: Quora (shembull: Hajdin Sejdia), Mind the Book, Amazon’s Askville, Yahoo! Answers (shembull pyetje: Hajdin Sejdia), Stack Overflow, Super User, LinkedIn Answers, Answers.com, Hacker News’ Ask Section, LawPivot.


     

Shpërndajeni këtë faqe