Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,097
 2. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,798
 3. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,207
 4. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  756
 5. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,545
 6. white
  Përgjigje:
  853
  Shikime:
  98,272
 7. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  443
 8. Solaris
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  811
 9. Aki
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  6,177
 10. toro_loco
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  5,281
 11. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  861
 12. MeLoDy
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  13,986
 13. Brutto
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,284
 14. voodoo
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  6,239
 15. Goca
  Përgjigje:
  1,840
  Shikime:
  797,795

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...