Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,620
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  618
 2. Lisa
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  620
 3. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,433
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,159
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,318
 6. Wise
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,188
 7. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,083
 8. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  4,101
 9. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  645
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,169
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  673
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,193
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,064
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  18,663
 15. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  8,956

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...