Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,624
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 13 Apr 2019
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  877
 2. Dreamer
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  9,696
 3. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,748
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,061
 5. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  5,848
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,457
 7. Almaa'95
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,737
 8. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,302
 9. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  810
 10. Dreamer
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,601
 11. Dreamer
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  853
 12. Universal
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  5,250
 13. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  850
 14. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  841
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  885

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...