Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,620
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,092
 2. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  982
 3. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  18,926
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,241
 5. Sonia007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,669
 6. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  559
 7. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  608

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...