Makinat e preferuara

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

 

TEA

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Qe baba ne maqina ime e preferuar /pf/images/graemlins/laugh.gif


 

a-alket

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

keto makinat me poshte jane ato qe sipas mendimit time hyjne tek "when not if"... /pf/images/graemlins/tongue.gif

midis $17K - $22K
Nissan Altima 2.5SE, 3.5SE
Nissan Sentra SE-R Spec V
Mazda6

midis $25K - $32K
Subaru Impreza WRX
Mercedes C220
Audi A4
Nissan 350Z
Infiniti G35, G35 Coupe
Saab 9-3
 

Xhada

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

para disa javesh isha ne nje autoshow qe u be ne downtown Detroit, kishte makina nga me te ndryshmet por keto te trejat me terhoqen me shume. Ksaj te pares nuk ja di emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif por diku nga viti 2010 do dale ne shitje


ja edhe Ferrari


kur te bohem me pare do blej kte Audin /pf/images/graemlins/laugh.gif


ps. me falni qe fotot nuk jane te cilesise se pare.
 

Xhada

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga bscemscs:
[qb] ajo e verdha eshte Lamborghini Murcielago [/qb]
uuu po smarty here u go /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

EsSsTeLa

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

oh my goddd
Un vdes per nje Bmv me 4 vende,te kuqe cabriolet,oooooooooooooooooooooooooo do vdesss:p
Qe do e kem ....do e kem,por se kur dhe me cfare menyrash... me then te drejten nuk e di,lol:)
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga Rambla:
[qb] Nje Peugeot 206 cabriolet-coupe (meqe ferrarin e pelqekan kaq shume veta). E shihni, spretendoj ndonje gje te madhe. Ma ben ndonje njeri dhurate? /pf/images/graemlins/tongue.gif (bej shaka!) [/qb]
po pse ben te tilla shaka moj sa do ta beja dhurat /pf/images/graemlins/wink.gif
 

^_^

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Volvo 850 , me software upgrade duke cuar presionin ne 19.8 psi , 25 litra , 5 cilindra 20 valvola, turbo injection, model 92-95 (jane te vetmet qe u behet upgrade software dhe chip i kontrollit )
 
Top