Makinat e preferuara

Ian

amos
Re: Makinat e preferuara

 

Ian

amos
Re: Makinat e preferuara

This is Lexus ES 2003 the car that I am thinking to buy this year
 

Danae

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

shifet se merdhas krejt per jaguar futbollisti,kam postu dy here rresht.
kur fillon reklama e jaguar,as fryme nuk marr dot...keq puna:)
 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

hanino hallall ta boft zoti ,porsche me pelqe dhe mu sidomos GT (jo per gjo po aty puno dhe goca tezes time) /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

aspire shpirti lalit ma bo i xhiro /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

i'll_wait_4_U_in_Heaven

Forumium praecox
Re: Makinat e preferuara

o zot une menova se jam ma fukarai ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif

Usta.. no so capire cfar me thua :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Raven

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Dje kam pa perballe McMariott 1 Benz AMG 500 CL
Ma ka heq trunin totalisht, gjys ore ne rruge duke e studju nga te gjitha anet, ishte yll!!!

j.

P.S. Sidoqofte endrra ime eshte ti jap 1 Porsche-i nga Barcelona-Paris-Londer me te dashuren perfekte ne krah...do mbetet pergjithmone enderr ama...jo per te dashuren perfekte po per Boxter S /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Tatra nga ato me 16 Rrota kur je siper asaj je mbreti i gjith korsive
 

eM

Paper Moon
Re: Makinat e preferuara

Usta ate foton e pare une e kam poster ket dhoma! /pf/images/graemlins/smile.gif

po mendoj ta heq se me ka ikur gjumi fare qe kur e ka vene aty... :smash: :rolleyes:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makinat e preferuara

Kete dua une... /pf/images/graemlins/tongue.gif2003 Chrysler PT Cruiser TurboNgjyra eshte ideale fare. /pf/images/graemlins/smile.gifKAQ dua. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Eri

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Po shof qe shumica e cunave dhe gocave pelqejne shume BMW.
Hallall buka me dhalle se me te thone te drejten nuk ka makine si BMW


a ka ndonjoni noi gjo ne kundershtim ???


po me kte kishit gjo???


 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Kete dua une... /pf/images/graemlins/tongue.gif2003 Chrysler PT Cruiser TurboNgjyra eshte ideale fare. /pf/images/graemlins/smile.gifKAQ dua. /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
Qyqe, ti qeke goce per tu mar per grua, s'dashke vetura te shtrenjta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makinat e preferuara

:smash: :smash:

Mos ma degjenero muhabetin neper kanale qorre mu ti re :smash:

Po pse te duket i shtrenje Chrysler-i im ty e s'tu dukerka Lamborgini i PaperMoon apo nai ferrarri Testa Rosa e ktyne t'tjereve per mos me fol per BMW-te masnej e ku di une Lexus etj........kjo imja nga 24.000 Euro cmimi fillesatr fillon....... /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/wink.gif ....e kam pa reklame ke taljoni reeeeeeee /pf/images/graemlins/tongue.gif

Oj po ky....... /pf/images/graemlins/laugh.gif ...edhe nji onderr qe ka femra varfer ne tregeti cifti e fut..... :smash:
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Po e thash pa ironi mi, e thash me termen. Ke gusto te mira e te lira. /pf/images/graemlins/wink.gif Kto te tjerat me pa noji me Ferrari te linkan ne ven, kurse ty s'te bo pershtypje.

Meqe ra llafi kur dolen kto Christler ne fillim u shiten mrena javes dhe robt duhet te pritshin i vit me e ble.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makinat e preferuara

Ehe edhe mu ashtu me thane qe duhet me prit nji vit...... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mars

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Si i thone atij muahabetit qe shtriji kembet sa ke jorganin.
Nqs do me jepej mundesia te ndroja kete qe kame,me kenaqesi do merja nje Renault megane.
 
Top