Makinat e preferuara

senad

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

 

TEA

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

per momentin ku me kan njle syte o kjo Mini ketu ,komode, e leht me u perkegiu, motor bmw /pf/images/graemlins/wink.gif por preferume njel gjithnje mercedesi


 

senad

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara


U mbelodhen gjithe firmat me te me te medha te makinave,
e po flisnin per arritjet e tyre e tyre te vitit.
Foli BMW per fuqine e motorrit etj...
WOLSWAGENi per motorrin economik te tyre etj...
VOLVOja per peshen qe e ben stabile ne rruge etj...
I erdhi radha MERCEDESIt e perfaqesuesi tha
vetem keto fjale -Une nuk kam nevoje te flas
se po e shikoj me c'fare veturash keni ardhur ne mbledhje.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga Master of ...:
[qb] U mbelodhen gjithe firmat me te me te medha te makinave,
e po flisnin per arritjet e tyre e tyre te vitit.
Foli BMW per fuqine e motorrit etj...
WOLSWAGENi per motorrin economik te tyre etj...
VOLVOja per peshen qe e ben stabile ne rruge etj...
I erdhi radha MERCEDESIt e perfaqesuesi tha
vetem keto fjale -Une nuk kam nevoje te flas
se po e shikoj me c'fare veturash keni ardhur ne mbledhje. [/qb]
Kurse vete perfaqesuesi i MERCEDESIT kishte nje te tille:


 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

MERCEDESI nuk eshte tjeter vecse nje plak i vjeteruar qe shikon veten e tij ne pasqyre dhe kujton vitet e shkuara te tij dhe njekohesisht para pasqyres fillon e hedh lloj-lloj kremrash ne fytyren e tij te vishkur dhe te rrudhur.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Ka ikur era e MERCEDESIT. Tani ka ardhur era e sportit te ri. Si psh. revolucioni i BMW M-5
Ose JAGUAR....Apo CORVETTE....

Eh sa ka o my friend para MERCEDESIT...
 
Top