Zonat e Argëtimit

Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
Threads
770
Mesazhe
88.4K
Threads
770
Mesazhe
88.4K

Moda

Threads
139
Mesazhe
4.7K
Threads
139
Mesazhe
4.7K

Humor, Video e foto per te qeshur

Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
Threads
438
Mesazhe
18.1K
Threads
438
Mesazhe
18.1K

Sporti - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë! Formula 1 dhe hapesira diskutimi per tifozet e cmendur
Threads
1.2K
Mesazhe
29.3K
Threads
1.2K
Mesazhe
29.3K

Thashetheme, etj. etj.

O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
Threads
906
Mesazhe
252.8K
Threads
906
Mesazhe
252.8K

Eros

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
Threads
348
Mesazhe
21.2K
Threads
348
Mesazhe
21.2K
Top