Makinat e preferuara

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

kush e ma men zukun e druve /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

tirana

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Ai osht Zuku i deges se mrenshme, aty ku te shemshin m'grushta fuksat..
Zuku i druve ishte me sponte te hapme anash dhe me dy tre gabel persiper... u prodhote keshtu nga fabrika... me gjith gabelat siper sigurisht.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Po noji foto te atyre Skodave me turi a ka nonjoni? Po t'ma gjeni nji do jua a ndroj me i foto ARO-je nga ato te ministris te puneve te mrenshme. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

L_R kalo ke tema parku automobilistik shqiptar se ke ca makine te dush /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga X-Ray:
[qb] BMW,dhe i ka vdek nena qe do e ble nje. [/qb]
o x_rayyyyyyyyyyyy sa er te kam then nuk ben per ty bmw se ti do ti besh mutin vetes bmw pekthehet:

b=bei
m=mutin
w=vetes
ajt pra ciaoooooooooooooooo.
 

TEO

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Ah fillojme pra.

Makina te vogla 4 pistonce por sportive vdes per nje Audi TT.

Kshu cik me te medhaja kam ca.

BMW M5
Mercedes SL500 ose S600
Audi A8
Porsche 911 Turbo

Pastaj me te medhaja akoma

BMW X5 4.4 tani kete vit do dalin 4.6
Hummer H1 ose H2
Cadillac Escalade (mundesisht te bardhe).

Te gjithave ketyre u kam dhene and I know how nice they drive.
 

SEXY_FIERAKE

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

un tani do doja nje cadillac escalade..... graemlins/help.gif graemlins/help.gif graemlins/help.gif graemlins/help.gif graemlins/help.gif
 

mostro

Putraku
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga Pilgrim Eyes:
[qb] This is my next baby :thumbsup:

THE M3


/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Amon plako a martohena bashke ehhh???si rrush qeke tina dhe ajoja! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga usta_Qima:
[qb] kush e ma men zukun e druve /pf/images/graemlins/laugh.gif
[/qb]
O ustajo dhe tina s'merr vesh hic nga jeta!ene gustot kot fare i paske!
po ku ka me bukur se nji B.ç.Makinat e sigurimsve,apo su bojsHin dhe kAbriolet FUNI FUNI...... /pf/images/graemlins/laugh.gif KUJTOJME SHUME NUSTULGJI EREN E LEHTE TE BENZINES MRENA MAKINS
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 
H

harap

Guest
Re: Makinat e preferuara

do edhe ndonje karroce me kuzhineta ti?
 

Danae

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

une kam fiksim lancien e fundit dhe jaguar,nje komshi imja ka thene Mos dekte kush pa shku ne paris,une them mos deksha pa pase nje jaguar:)
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Nje Peugeot 206 cabriolet-coupe (meqe ferrarin e pelqekan kaq shume veta). E shihni, spretendoj ndonje gje te madhe. Ma ben ndonje njeri dhurate? /pf/images/graemlins/tongue.gif (bej shaka!)
 

latifi

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Mos u lodhni shume duke menduar per makinat.Me keto rruge qe kemi ne e vetmja qe i ben balle eshte nje Benz-Mercedes GD 300,me tri dyer,me goma R16/215 90 qe te futeni ku te doni ne vendet me te bukura.Nuk eshte nje makine e shpejte por nje makine qe nuk ju le ne balte dhe qe nuk keni nevoje te shkoni shpesh tek mekaniku.
 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

nja ca vjet me pare kisha nji M-benz shume te bukur,i dite te bukur mu thy pasqyra e anes time,shkova i vuna nji te re po bote jo pak po nja 400.000lire rreth 200$.Kshuqe para se te vendosni me mor i makine te bukur dhe te shtrenjte mendoni mire gjith shpenzimet qe do ket mrapa. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Futbollisti

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Jaguar eshte nje mit Danae, por me duket me shume legjende sec eshte ne te vertete (une mund te vdeskam dmth, e kam pate nje, baba dmth /pf/images/graemlins/tongue.gif ).
Personallisht ngelem preferues i mercedez, por per te qene real me pelqen forma e peougeot 307.
Enderr, ndonje ford mustang /pf/images/graemlins/smile.gif
Une..
 

eM

Paper Moon
Re: Makinat e preferuara

Kjo eshte Bugatti Neo classic!

eshte ender dhe ngelet ender fatekeqesisht! /pf/images/graemlins/frown.gifwowww
 
Top