Makinat e preferuara

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

 

Vangjush

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Po e kam pare dhe kam hipur, eshte klas fare. Te dukej vetja tamam si ne shtepine tende. Po kot nuk i thone 45000 euro (flas per ne itali), 3000 kubik diesel, 260 km/h, 6 marsha, gps, cd radio, e gjitha e bazuar vetem mbi elektroniken.
45000 euro dhe i ke celsat ne dore....
Po ku ti gjesh gjithe keto.........
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga lovedrive69:
[qb] Po e kam pare dhe kam hipur, eshte klas fare. Te dukej vetja tamam si ne shtepine tende. Po kot nuk i thone 45000 euro (flas per ne itali), 3000 kubik diesel, 260 km/h, 6 marsha, gps, cd radio, e gjitha e bazuar vetem mbi elektroniken.
45000 euro dhe i ke celsat ne dore....
Po ku ti gjesh gjithe keto......... [/qb]
Nuk e kisha fjalen per 745 por per M-7...Dhe nuk besoj ta kesh provuar se nuk ka dale akoma ne shitje.

Per ket er lum miku....
Fillimisht postuar nga Xander:
[qb] Degjova qe diksuh kishte permendur BMW.
A e keni pare ne realitet M-7?


[/qb]
 

AlbiD

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Per vete do te preferoja nje Lincoln Navigator ose Mercedes SL 500 :thumbsup:
 

bengu

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Lista ime:

GTI V6 R32BMW M3 GTRFerrari Modena 360 F1Maserati Spyder

 

GT500

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Me te thene te drejten makina me e preferuar per mua eshte Toyota Supra e 95 3.0l motorr Twin Turbo dhe gjithashtu Nissan Skyline 3.0l motorr dhe kjo.
 
Top