Makinat e preferuara

el_che

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

me mire nje karroca me kuzhineta,
ajo po qe do bente pak pune, mjafotn te kesh nje person qe te te shtyje

/pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Artur IDRIZI

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

C'ASHTU POSI,ATIJ MENIMI JAM NE UN.KARROCE ME KALE AJO S'KA T'PAGUME. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Maserati Spyder


 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

BMW rulezzzzzzzzzzzz... Po ska makine me te mire! Leri ato qe thoni ju alfa, fiat, bla bla bla.
Take a look guys...
Kjo per dimer...


Ene kjo per vere...


Ene nje per gjith vitin


Sa lek bejn kto re?
 

llapaqeni

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

kjo e funit ne tirone shitet ke reth 35000-36000 euro..ka 745 me naft dhe 740 me benzin
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

Fillimisht postuar nga paperina:
[qb]


Kete sa per ta mbajtur ne garazh. /pf/images/graemlins/blush.gif


Inresistibile /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Po ke do te hypesh aty mbrapa forumistat???
 

I love new york

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

une weekendin e kaluar isha ne Javit center ne NY u be Internatinal Auto Show 2003.
oh my god !!! c'te shihje.
Kadillaku kishte nje model "koncept" qe nuk do t'a hedhi ne treg sigurisht qe ishte llahtar, mrekulli.
kishte dhe ca makina hibride so cute.....
bera fotografi hipur ne nje korvete te kuqe qe dukesha si shpirt. :thumbsup: :wub:
ahhhhhhhhhhh the money thing
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Makinat e preferuara

Kush ma gje dot nje MUSTANG......te cfardo kohe s`ka problem... :thumbsup:
 

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Makinat e preferuara

A e dini se sot mora vesh se emri i makines Mercedes eshte vene nga emri i nje femre? /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top