Makina e endrrave tuaja!

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Me vjen per te vjelle kur shikoje keto shemtira "sportive" evropiane. Ne shumicen e makinave qe keni enderra juve mua nuk me hyjne as bolet.

Qe ku eshte makina e enderres time qe do jua shkeli te gjitha makinat e enderrave tuaja.

TRUE AMERICAN POWER BABY345-HP HO Vortec 6000 V8
Utility Enhancement System
AWD and All-Speed Traction
Media Systems
Stability Enhancement System
Ultrasonic Rear Parking Assist
Dual-Level Air Bag with PSS

MSRP starting at $53,010

... you are about to get run the fu.ck ova'
 

assassino26

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Ka i metode,kur ste hyjne bolet ne makine... /pf/images/graemlins/wink.gif I fut ka mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga PESHKATARI27:
[qb] Ka i metode,kur ste hyjne bolet ne makine... /pf/images/graemlins/wink.gif I fut ka mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Perkulu!
 

ALBIONI

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

INDIANO-
Kur i thua dhe kesaj qere
po kesajt ca emeri do ti vesh
KACOLLE
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

endrra ime e fundit...pecato qe rrin vetem endrra :cry:e duaaaaaaaaaaaaaaa
 

Garo

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Kete dua une... /pf/images/graemlins/tongue.gif e pikerisht ne kete ngjyre, asnje kompromis /pf/images/graemlins/laugh.gif
kordele paske zhgjedhur makinen me shemtire hec se ketu ke sa te duash nga keto


2003 Chrysler PT Cruiser Turbo

[/url]

Ngjyra eshte ideale fare. /pf/images/graemlins/smile.gifKAQ dua. /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
 

leonora

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] endrra ime e fundit...pecato qe rrin vetem endrra :cry:e duaaaaaaaaaaaaaaa [/qb]
waaaaaaaaaaw tamam si e imja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Mis'er AMD mos me shaj makinen se m'hypin nervat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne ke ndonje gje me te mire per te ofruar lshoje i zo se ngjoj une nga ai vesh, gjithnji nese behet fjale per dhurata /pf/images/graemlins/wink.gif

ALROSS, i shperndajne falas atje ke ju, si pune fletushkas re :confused: mah merr nja dy tre kur te vish per nje vizite nga Europa, cmimi fillon me 24,000 Euro nga A. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] endrra ime e fundit...pecato qe rrin vetem endrra :cry:e duaaaaaaaaaaaaaaa [/qb]
waaaaaaaaaaw tamam si e imja /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:mad: :mad: /pf/images/graemlins/laugh.gif :cry:

dhe me thane "per ditelindje papit me mire i kishe kerku nje peugeot sesa nje bancomat " /pf/images/graemlins/laugh.gif
...kjo ishte "si me te ardh turp nga vetja" ?!
 
Top