Makina e endrrave tuaja!

bengu

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Pse kam bo gabim eee /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Ajo GT ke koma jote e majt thote qe ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
po jane te rrezikshme keto turbot /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

jack daniels

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!


Ford Mustang model i 2005 300kuajfuqi.


Ford Mustang

Kto dy i kam favorite /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Bisha e quajtur "Hummer"
:thumbsup: [/qb]
Kjo me siper esht bomb... makina e kam fjalen /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

e pra e :idea: ca curvash qe ka... :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

olti

Neo
Re: Makina e endrrave tuaja!

Keto Dodge jane bisha fare.

POR fatkeqsisht per te arritur te pasur makina te tilla ne qarkullim e ne shitje, duhet te behen luftra. :-(
 

Alanis

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga 'Neo':
[qb] Keto Dodge jane bisha fare.

POR fatkeqsisht per te arritur te pasur makina te tilla ne qarkullim e ne shitje, duhet te behen luftra. :-( [/qb]
Ose ca vjet te mira burg /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Rangers

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Po jane me te vertete te bukura dhe ky tip eshte hera e pare qe prodhohet me motor Viper,shkon deri ne 260km/h.
Ketu i perdorin shume nuk e di per ne europe.
 

Turing

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Edhe neve ketej nga europa kemi ecur shume perpara
por neve preferojme nje tjeter prototip:

Kete:Eshte me te vertete ne mode ketej nga anet tona ky prototypi.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

Sa kuaj fuqi do kete ky me siper :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Turing

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Ai prototipi te shkul fare!!!

Ne kushte normale i kap pa frike fare 100 km/ore.

Por ama ka nje sekret te vogel. Po ti shtosh ne karburant nje tas grosh motori, fillon dhe punon me propulsion pastaj.

Pastaj ka edhe lezet ka edhe prototipat(keto jane ato qe vetem DISA persona konfidential de usines e dine dmth e dini vete juve => neve dhe modératoret dhe askush tjeter ehhh) kane te mbartur brenda IA driving. Cka po ta perkthejme nga momlishtja do te thote ti i hip siper dhe i thu "Ush ne shpi" apo "Inatcori do karrota ?" dhe ai ndizet vete dhe te con deri ne shtepi pa pasur nevojen ti futesh marshe, ti nderrosh marshe. Nderkohe ti i fut nje dore gjume.

Ah, te na rroje partia dhe teknollogjia per ditet qe po gezojme.
 

Turing

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Ah, nuk mund te rrija pa postuar prototipin e ri qe sapo ka dale nga zyrat e disign te usines.
Modeli eshte ne perpunim e siper por inxhinieret jane duke e perfeksionuar dita dites per te qene sa me afer nevojave te konsumatoreve qofte per komoditet qofte per shpejtesi.

Cfare mrekullie apo jo ?
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

:eek: kshu si kjo lart e du ne un po me kambjo automatike /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Kete dua une... /pf/images/graemlins/tongue.gif e pikerisht ne kete ngjyre, asnje kompromis /pf/images/graemlins/laugh.gif2003 Chrysler PT Cruiser TurboNgjyra eshte ideale fare. /pf/images/graemlins/smile.gifKAQ dua. /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb][/QUOT


Qenka si makine varrezash :lol:
 
Top