Makina e endrrave tuaja!

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga eden:
[qb]
Fillimisht postuar nga Toni007:
[qb]
Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] o mami mami ça makine pashe ne tv.....

shifeni içik, me ta heq trunin fare


[/qb]
Jo bre njeri per kete automobil duhet t'a mbash kamionin me karburant nese don te shkosh ne nje qytet tjeter. hahaha
NUK eshte ekonomike fare...me duket mbi 12 Cilindra por eshte diku afer 650-800 HP

Ky automobil nuk eshte auto por eshte Raket ose "Kapillar" me bart xehe neper minjera. [/qb]
ej.. di gje njeri se sa kushton kjo makine dhe ku mund te blihet???

dhe ku mund te shoh foto te tjera... dhe te di pak me shume per kete makine se jam i interesuar
ciao [/qb]
cadillacsixteen
 

mostro

Putraku
Re: Makina e endrrave tuaja!

Keta po qe nuk flikan fare?cfare shikokan neper enderra!!
mume zen gjumi rehat me nji golf 2 a 3sh
 

bengu

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Enderr: Nissan Skyline R34

Faster than a Porsche 911 Carrera 4 :angel:

kurse neser ne pune duhet me shku me vw jetta, qe shyqyr ecen mire /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Kesaj i thone pirth se lirohesh.
Ket shoqen ktu lart, se kap dot as ne 2050 une.
 

DEVIL-girl

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Mua me eshte bo fiksim nje mercedes compressor. Vetem £13 mije ben ai dreq, :wink: ke te vras per ato leke? :confused:
 

tesoro

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

makina ime e enderrave eshte Mercedes SLR /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

cme hapni pune me keto tema...
Jag XKR Convertible in Zircon

List £41,874.05

VAT £7,327.96

Retail £49,202.00

On the road £49,920.00

Unleash the Jaguar
The new supercharged 4.2 litre V8 engine with twin intercoolers develops massive peak torque of 553 Nm, fully available from 3500 rpm. With the electronic throttle, the response is as quick as a wish.

The XKR Coupe can race to 60 mph in just 5.2 seconds, the Convertible in 5.3 seconds. Whispering power – sheer exhilaration. The XK8 packs a spirited 300 brake horsepower with true refinement; enough to launch it from standstill to 60mph in 6.1 seconds for the coupe, 6.3 seconds for the convertible.

ehuuuuuuuuuu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jack daniels

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Mos me dalin ndonje prej ketyre makinave para se ju a bera cope cope, /pf/images/graemlins/laugh.gif ......e shihni mire b... e mices pastaj. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

master of puppets

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Ehhhee....
Ja dhe endrra ime:
Jaguar XKR COUPE
4200 cc
395 hp

Megjithate eshte vec nje enderr...
Dikur do vije ajo dite
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

edhe une me te vjetren jam, perfshi ketu dhe ngjyren pavaresisht nga tendencat e mia grekofile, serbofile, japanezofile, anglofile e te gjitha llojet e fileve qe mund te gjeni, mbaroj per nje ferrari te kuqe si kjo spyder ketu :wub:Ain't that cheesy?! But I love it without being ashamed of myself /pf/images/graemlins/laugh.gif :angel:
 
Re: Makina e endrrave tuaja!

Nuk kam enderruar ndonjehere per ndonje lloj makine. Realisht e vetmja gje qe me intereson eshte qe te jete e paster dhe te pershtatet per punen qe me duhet. Po kjo vjen nga nje person qe ka te njetin model celulari te para 5-6 vjeteve /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top