Makina e endrrave tuaja!

Erison700

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga X-GoodBoy:
[qb]
5.6 sec -> 100 km/h
250km/h top speed
V8 engine

Per here te pare do dali ne Frankfurt Motor Show, September 9.

What do you thing? A nuk eshte "super shark"! [/qb]
What i think??? I just want to cry and to scream.... :cry: :cry: :cry:
 

iliriano

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

po po enderoni me sy hapur ju...
une nje golf serie,3 1800cc GTI...dua ashtu si e kam pasur....se ai pare vajti.. e pa hallin :cry:
 

iliriano

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

po po enderoni me sy hapur ju...
une nje golf serie,3 1800cc GTI...dua ashtu si e kam pasur....se ai pare vajti.. e pa hallin :cry:
 

CoolAngel

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Une dua nje Corvette ose ate Mercedesin qe eshte ke mesazhi i buster.

Tani kam nje Oldsmobile Cutlass Supreme Coupe.

I love to race people with it.
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!:wub: :cry: (kjo kur te rritem)kjo siper eshte endrra momentit :wub:
mgjth dhe kjo poshte eshte :wub:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

o mami mami ça makine pashe ne tv.....

shifeni içik, me ta heq trunin fare


cadillac sixteen :eek: :wub:

pamje te tjera


nga brenda..
 

eros111

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!e keni pare bugatti veyron 16.4 ?
eshte me e fuqishme se nje makine e formula 1, ecen deri 400 km/h :eek:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

jo e keqe duto. /pf/images/graemlins/wink.gif nje miks midis modernes dhe antikes :cool:

:eek: :idea: porsche eshte ajo robo ?

shume e bukur /pf/images/graemlins/wink.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

rambla shiko pas makines se robos(jemi une e robo po shshshshshs ti) :lol:
 
Top