Makina e endrrave tuaja!

olti

Neo
Makina e endrrave tuaja!

Besoj se do sherbente nje teme ku te shprehnim te pakten deshirat dhe endrrat tona per makinat.

Per mua ne fillimet e historise time mbi toke ishte kjo makine me e deshiruara:


Knight Rider :rolleyes:

Tani qe kam vene kembet me mire mbi toke ma heqin trunin kto:Renault MeganeFiat Punto

Te tjerat s'po i gjej dot me google /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dhe se fundi endrra e perhershme:

 

holtienka

Forumium praecox
Re: Makina e endrrave tuaja!

Audi
BMW
Lexus
Jeep- cherokee
Mitsubishi

But my car it's not none of em it's a camry- toyota 2001, but still a good one.
/pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kurbiniwebmaster

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Makina me e mir sot per sot esht
:thumbsup: AUDI A8 S8 6.0 :thumbsup:
Dhe besoj se edhe kush e njeh ne thellesi kete tip makine esht i njejtit mendim me mu /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Artur Gjini

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Mua me pelqen Jeep per te gjitha rruget idomos keto te shqiperise. Dhe me ndihmon per te gjitha situatat (kur kam ndonje pune)
 

holtienka

Forumium praecox
Re: Makina e endrrave tuaja!

oh man ky audi i funit fare grey colour, it's mine. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

^buster^

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Kjo makine, eshte "my baby" kujdes se e kam zene vete mos i fusni duart... se e beni pis /pf/images/graemlins/tongue.gif


 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

po po Pink Cadillac dhe nje Mustang Shelby G500...
Ishallah nuk vdes pa i pase keto te dyja...
 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

California_babe,ato mercedezat e audat qe keni ncjerre ju aty jane si ajo puna e aranxhates kur te kape etja ne vere...
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!5.6 sec -> 100 km/h
250km/h top speed
V8 engine

Per here te pare do dali ne Frankfurt Motor Show, September 9.

What do you thing? A nuk eshte "super shark"!
 
Top