Makina e endrrave tuaja!

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[QB] Mis'er AMD mos me shaj makinen se m'hypin nervat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne ke ndonje gje me te mire per te ofruar lshoje i zo se ngjoj une nga ai vesh, gjithnji nese behet fjale per dhurata /pf/images/graemlins/wink.gif


Nje bukurosheje si ty nuk do i shkonte nje Chrysler.Nje nga keto do te ishte kryeveper per ty,kuptohet sa per nje xhiro :wink:

 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!Keto jane dy makinat e mia me te preferuara.Nqs do te shikoni nje te tille neper Tirane menjeher t'ju shkoj mendja per Mr^AMD :wink:
 

Rambla

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] Une kam pas vdek per Peugeot dhe vazhdoj te mbetem njesoj.

Po kur pash nje si ky mu prish gjaku fare.Kete dua. [/qb]
e mire, kush nuk do ta donte kete /pf/images/graemlins/wink.gif . vetem se ketu postojme ato qe na duken me accessibili, per momentin te pakten /pf/images/graemlins/smile.gif ..po i vejme limit dhe endrrave /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Mr^AMD:

Nje bukurosheje si ty nuk do i shkonte nje Chrysler.Nje nga keto do te ishte kryeveper per ty,kuptohet sa per nje xhiro :wink:
Mis'er AMD, une s'jam as Legally as Ilegally Blond /pf/images/graemlins/laugh.gif I'm ...nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif

Mos ma shaj mo makinen te lutem se une aty brenda e shoh veten /pf/images/graemlins/wink.gif
 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Gishteza:
[qb] Mis'er AMD, une s'jam as Legally as Ilegally Blond /pf/images/graemlins/laugh.gif I'm ...nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif
/pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Ma thuaj ne PM se kush je qe mos ta marrin vesh te tjeret :wink:


p.s te pelqeu Pink Cadillac po Shelby?
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Mis'er AMD, po te lexosh me vemendje Lady Croft-in, e merr vesh se jam e ku(e)qe /pf/images/graemlins/laugh.gif

Tani une s'te njoh ty qe ta di qe ti me njeh ose s'me njeh mua :confused: kshu qe s'kam c'te te them ne PM :confused:

E :confused:

Meallizzato mi, po e du turbo diesel /pf/images/graemlins/wink.gif dhe me shumeeeeee kuaj fuqi /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe do e dorezoj te re kur ta shesh se marshin e trete s'kam per ta perdor kurre /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Une per Tiranen kam Bicikleten mi, te betohem qe ben me shume buje P&%$#shka me biciklete, makinen e kam per rrugetime me aventureske /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Goce, rruget jane mush plot me rob qe si te cartur i bien mes per mes rruges se makines, ma mire pa rrisk te madh /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

E di une me kohen ne dispozicion e ke ti /pf/images/graemlins/laugh.gif pa merak, kam gjithe jeten time perpara /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Goce, ti ec perpara porsit dreken mi, asnje kundrshtim s'kam une /pf/images/graemlins/wink.gif kur te vij una pjatat do jene gati per te ngrene :lol:

Rrofsh Lara /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

aspahiual

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Dhe nje e tille nuk do ishte keq


p.s Per ato qe nuk ja kane haberin makinave dhe qe jane akoma neper bicikleta kjo eshte nje Aston Martin Vanquish :wink:
 

Futbollisti

Forumium maestatis
Re: Makina e endrrave tuaja!

Gishteza, nuk dua te prish enderren, por edhe pse Cruisler eshte goxha i bukur, nuk eshte gje si makine. Nejse ti e di /pf/images/graemlins/smile.gif
Une /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Meqe une e kam deklaruar dhe me pare se Cadillac Escalade do te jete makina ime pare. Kjo poshte do te jete makina e dyte.

Maserati Spider ($93.000 Price Tag)

 

eros111

Primus registratum
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Mr^AMD:
[qb]


Keto jane dy makinat e mia me te preferuara.Nqs do te shikoni nje te tille neper Tirane menjeher t'ju shkoj mendja per Mr^AMD :wink: [/qb]
ububu si qeka kjo :eek: potence e gjalle
 

engjelli

Forumium praecox
Re: Makina e endrrave tuaja!

Fillimisht postuar nga Toni007:
[qb]
Fillimisht postuar nga rambla:
[qb] o mami mami ça makine pashe ne tv.....

shifeni içik, me ta heq trunin fare


[/qb]
Jo bre njeri per kete automobil duhet t'a mbash kamionin me karburant nese don te shkosh ne nje qytet tjeter. hahaha
NUK eshte ekonomike fare...me duket mbi 12 Cilindra por eshte diku afer 650-800 HP

Ky automobil nuk eshte auto por eshte Raket ose "Kapillar" me bart xehe neper minjera. [/qb]
ej.. di gje njeri se sa kushton kjo makine dhe ku mund te blihet???

dhe ku mund te shoh foto te tjera... dhe te di pak me shume per kete makine se jam i interesuar
ciao
 
Top