A keni makine?

Blendi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Makina ime e plote:
 

Engjelli_Vdekjes

Primus registratum
Re: A keni makine?

o cuna edhe une kam i makine mer.mercedes e kam prodhimi i vitit 95.me nafte nuk qahet lala se edhe kete ka me e shit po ju them qe makinat ikin e vine po kujdes shpetesine se ju merr koken.bye shifena me vone ne chat
 

beshbossi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga cuni:
[qb] o cuna edhe une kam i makine mer.mercedes e kam prodhimi i vitit 95.me nafte nuk qahet lala se edhe kete ka me e shit po ju them qe makinat ikin e vine po kujdes shpetesine se ju merr koken.bye shifena me vone ne chat [/qb]
ta mbeshtes.....mendimin
 

beshbossi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga cuni:
[qb] ke te drejte lal ta mbeshtes edhe une mendimin.kush qe ai bir kumlle qe shpiku erresiren [/qb]
erresira!!!!!!............!!!!!!!!eshte..............wow!!!!!!!thone se s'e di!!!!!
 

Belina1986

Primus registratum
Re: A keni makine?

Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao!
 

Belina1986

Primus registratum
Re: A keni makine?

Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao!
 

Blendi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Tregu i automobileve ne europe ndryshon nga ai ne SHBA. Ketu shiten marka qe atje nuk njihen dhe e anasjellta.
Une te sugjeroj nje makine Japoneze, jane shume jetegjate dhe durojne "drurin" qe i jep shoferi i ri para se te fitoje eksperiencen.


Ne amerike nuk shiten Alfa Romeo, Citroën, Renault, Peugeot, Fiat, Lancia, Opel etj etj.

Une do kisha shume qejf te kisha ndonje tip keshtu, por e vetmja menyre eshte te porosisesh eksport special qe nuk t'a leverdis.
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: A keni makine?

une kam makine qepese:butterfly...eshte prodhim i ri i kesaj firme,punon mire... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

Tamon si e imja :eek: megjithese nuk e perdor naiher se mesoj siper /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: A keni makine?

una di ta perdor eeee,ke inot ti????? :smash: una kam dhe makine qe grin mishin,firmato.....ke inot ti???? :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Belina1986:
[qb] Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao! [/qb]
Tull fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Engjelli_Vdekjes

Primus registratum
Re: A keni makine?

o robo 79 nga e ke gjet ate makine mer ate laden apo trabanin apo moskovi4in se spo e dalloj mire .nga muzeu i luftes e ke marre.
 

alpacino

Primus registratum
Re: A keni makine?

Une nuk kam makine edhe nuk kam akoma mbushur 18 vjec, por mundet te me keshilloni kush eshte sipas juve makina me e mire per tu blere? FALEMINDEDRit ciao!

o belina varet nga shuma qe ke ne duare te shpenzosh,po deshe nje makine te re merr nje peugeot 307 eshte cilesu makina me mire e vitit
un pervete nuk jam penu pewr la mia scelta.

ja dhe peugeot 307
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb] ajo tjetra eshte e imja!!!! /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]

Ty te jap ket qe eshte me e keqe :thumbsup:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga ROBO-79:
[qb]
Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb] ajo tjetra eshte e imja!!!! /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]

Ty te jap ket qe eshte me e keqe :thumbsup: [/qb]
me duket se :wub: :kiss: :kiss: :kiss: ajo eshte nje nga ato endrrat me te bukura!!!!
 
Top