A keni makine?

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga zora:
[qb] ndrysho 5 ne dite thuaj se te ishte per nje kollaj :lol: [/qb]
Bo boooo :eek: ,5 jane shume mi goc mer nje ne dite po hajrit :thumbsup: :tipsy:
 
I

insane

Guest
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Mistreci:
[qb] B.M.W.
B=Bus
M=Metro
W=Walk [/qb]
nice one mistreco /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: A keni makine?

kam nj biçiklete me kompanjol,ma kane sjelle prej jashte shtetit...tani jame duke marre patenten dhe vallai kam per ta marr nje fiat punto te ri se me pelqen shume shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
I

insane

Guest
Re: A keni makine?

ka bicikleta ne fiat e? goxha rritje /pf/images/graemlins/laugh.gif
per i vit mduket se e bleke 1 avion!!
 

mostro

Putraku
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga insane:
[qb] ka bicikleta ne fiat e? goxha rritje /pf/images/graemlins/laugh.gif
per i vit mduket se e bleke 1 avion!! [/qb]
pa krah ama vetem trupin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eM

Paper Moon
Re: A keni makine?

Kam dhe e kam verte shume shume xhan. U bene 6 vjet qe e kam dhe nuk e ndorj dot me asgje nen 30.000! If only I had that much money!!! *sigh*
:shrug:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Marken e makines se juaj per ata qe e kane dhe per ata qe se kane makina qe ju pelqen me shume?
Brenda per brenda konditave kuptohet. [/qb]
Aktualet: BMW (ne Shqiperi), SAAB (jashte Shqiperis)


Ajo qe me pelqen me shume eshte nje........
 

Seriozi

Primus registratum
Re: A keni makine?

Ehhhhh,e kisha po sot ma vodhen /pf/images/graemlins/frown.gif Nji nga ditet me te trishtuara te jetes time kjo e sotmja.Ja ndolla vetes me pergjigjen e meparshme.Tani u bera me gjithe mend me BMW
B=bus
M=metro
W=walk,walk dhe vetem walk /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Mistreci:
[qb] Ehhhhh,e kisha po sot ma vodhen /pf/images/graemlins/frown.gif Nji nga ditet me te trishtuara te jetes time kjo e sotmja.Ja ndolla vetes me pergjigjen e meparshme.Tani u bera me gjithe mend me BMW
B=bus
M=metro
W=walk,walk dhe vetem walk /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Kush mutin ta vodhi me lal se shkojme e ja q*ime robt. :mad:
Edhe mua ma vodhen nje here po ma prune mbrapsh se skishte dreq me e mbajte :lol:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

E shkreta makina ime,nga 3 muaj qe e kam ka shkua gati 20000km /pf/images/graemlins/frown.gif .Shyqyr zotit ec avash fare(240km/h)se vallaj nuk me mbaronte pune. :eek: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Merrni makine qe te eci max 60 ne ore se ju del per hajer
Ju e thote nje qe i din mire keto gjera :thumbsup:
 
Top