A keni makine?

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: A keni makine?

O Moze kur i ulesh tjetrit n'sofër duhet me ja mësu dhe zakonet!

O Belle çër maqine i jep ti mi motre?

Nji ku e ke mi Moze se m'lodhe teshi per mjes! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Kshu ka lezet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
Nga profili po me pelqeka, po turinin une do ja kisha shtyp icik per poshte... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: A keni makine?

Pa merak!
Ai turini do më mbroje mu kur tia plas noi shtylle! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Larg Qoftë!
 

mozaiku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Po ta qaj hallin , se te keto fotot, vetem shtylla paska... /pf/images/graemlins/laugh.gif probaliteti qeka i larte... /pf/images/graemlins/laugh.gif. Knej nga ne , kane hall se mos ja fusin noj njonit ( rruget plot me rob) /pf/images/graemlins/laugh.gif, anej nga ju, ruhen nga shtyllat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pompa

Primus registratum
Re: A keni makine?

ehh, ktyre makinave amerikane zakonisht u del shpirti shpejt ne krahasim me makinat japoneze..

nderkohe nje gje qe me ka bere pershtypje eshte qe makinat Audi zhduken nga qarkullimi brenda 3-4 vjetesh. kendej rrotull ka shume njerez qe ngasin makina audi te reja..po audi 3, 4 apo 5 vjecar sikur nuk te ze syri fare...s'mbajne fare kto audit?
 
Top