A keni makine?

alpacino

Primus registratum
Re: A keni makine?

kam nje peugeot 307 1400 diesel

dhe nje fiat punto
dhe kam nje tren, kam stacionin e trenit nje hap nga shpia
 

abs

nuk e di...
Re: A keni makine?

un kam nje makin qe mpref lapsat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zog

Primus registratum
Re: A keni makine?

une kam nji makin qe RRUN lesht..............maqine rroje ta kisha llafen.... esht aq e mir sa ma'qin mjekren /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mistrec-sarande

Primus registratum
Re: A keni makine?

Kam nje benx 200D po ce do qe nuk kam patente. :cry:
He se muajin tjeter do ta mare edhe una patenten /pf/images/graemlins/smile.gif
 

besnik

Forumium praecox
Re: A keni makine?

po ti thuaj a keni patent, e pastaj kalo tek makinat e tek matorat e tek kamjonat e tjet e tjet
 

DEVIL-girl

Primus registratum
Re: A keni makine?

Dhe une kam 2 vjet qe i jap makines(Polo) ne Angli pa patente e shyqyr zotit skam pas najhere problem. Me behet qefi paskam ne shoke te tjere :thumbsup:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Njera me iku per lesh dhe tani kam marre nje smart(shume e lezetshme) :thumbsup:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

Post i Absit:

un kam nje makin qe mpref lapsat...
--------------------------------------------------------------------------------

Post i zog:

lesht..............maqine rroje ta kisha llafen.... esht aq e mir sa ma'qin mjekren
te poshter me keni vjedh batuten :lol:
 

Rambla

Primus registratum
Re: A keni makine?

une mund te kem :rolleyes: :goofy: ne dispozicionin tim nje

dhe kete yllin :wub: qe i kam dhene nje here (ne shqiperi pa patente :devil: )


.....por s'kam patente italiane :cry: : :cry: (jam si puna putrakut, me i biçiklete deri sa te marre patenten)
 

beshbossi

Primus registratum
Re: A keni makine?

makine kam dreqin po s'e tregoj marken se s'du me m'tall roboja pastaj!!!!me mjafton qe e kam si shpirt e kur kaloj une te tere kthejne koken e zgerllapsin syte(per makinen jo per mu!!!!!!!!) :lol: :lol:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: A keni makine?

sa shume te du une tyyyyyyyyyy!!!!!!!sa nje sllon sy delfin me benzine 5 pistona e cambio automatic!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Shihesh qe rri ne Shqiperi se vetem atje e degjova"sllon"
Sdq shume me dashke :kiss:
 

ilva

Primus registratum
Re: A keni makine?

Po kemi vetem se eshte tek xhaxhi mekaniku, qe i rafte pika ishalla.
 
Top