A keni makine?

Sallaku

Primus registratum
A keni makine?

Marken e makines se juaj per ata qe e kane dhe per ata qe se kane makina qe ju pelqen me shume?
Brenda per brenda konditave kuptohet.
 

romeo

Forumium maestatis
Re: A keni makine?

kembesor i lumtur /pf/images/graemlins/laugh.gif

per momentin natyrisht :cry:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] Golf ngjyre vishnje me tre porta....por s'kam pantente :mad: [/qb]
PO qe knej afer e gjejme na nji me ta dhone patenten(me pak euro sigurisht) :thumbsup:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga issi i vogel:
[qb] kembesor i lumtur /pf/images/graemlins/laugh.gif

per momentin natyrisht :cry: [/qb]
Je i vogel per makine :smash:
 

lissus

Primus registratum
Re: A keni makine?


mia maqina /pf/images/graemlins/laugh.gif vec se eshte versione pak ma e vjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif sapo e kam blere
 
Re: A keni makine?

Makine shpejtesie ..te grrin ne parakalime...,s'do t'a nderroja me asgje edhe pse e kam lene ne pike te hallit /pf/images/graemlins/frown.gif

Do t'a bej zemren gurre /pf/images/graemlins/laugh.gif kete vit dhe do t'i bej nje servis ,qe kur te me shohin ..te me njohin ... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] Makine shpejtesie ..te grrin ne parakalime...,s'do t'a nderroja me asgje edhe pse e kam lene ne pike te hallit /pf/images/graemlins/frown.gif

Do t'a bej zemren gurre /pf/images/graemlins/laugh.gif kete vit dhe do t'i bej nje servis ,qe kur te me shohin ..te me njohin ... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
Ti ishe mi ajo qe beri aksident para ca javesh tek Ura e Madhe e kryqezimit tek "Dajti", ku u shkul pema prej rrenjesh dhe u thye ne dysh nje shtylle me tabelen sinjalizuese?
Ti do kesh qene ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga lissus:
[qb]

mia maqina /pf/images/graemlins/laugh.gif vec se eshte versione pak ma e vjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif sapo e kam blere [/qb]
ça makine eshte ajo?
Subaru apo Hundai? :rolleyes:
 

zora

Primus registratum
Re: A keni makine?

ku ka me mire se nje makine te madhe dhe me shofer,autobus dmth. :shrug:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga zora:
[qb] ku ka me mire se nje makine te madhe dhe me shofer,autobus dmth. :shrug: [/qb]
Thashe se do te thoje Limuzine :goofy:
 

Katja

Primus registratum
Re: A keni makine?

Une kam nje makine qe osht turp me e pas njeri :cry: Njoni me ka thone "une me mire eci ne kome sesa hypi ne nje makine te tille" /pf/images/graemlins/laugh.gif Po keni pare juve qe une qe atehere me pelqen me shume ??
 

zora

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb]
Fillimisht postuar nga zora:
[qb] ku ka me mire se nje makine te madhe dhe me shofer,autobus dmth. :shrug: [/qb]
Thashe se do te thoje Limuzine :goofy: [/qb]
limuzina do me pelqente me shume po tani per tani po kenaqem me autobusin.
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Me duket se te pelqenka shoferi i autobuzit? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy:
 

Sallaku

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga tr@l@l@:<br />[qb] Une kam nje makine qe osht turp me e pas njeri :cry: Njoni me ka thone "une me mire eci ne kome sesa hypi ne nje makine te tille" /pf/images/graemlins/laugh.gif Po keni pare juve qe une qe atehere me pelqen me shume ?? [/qb]
Kot nuk i thone Tr@l@l@:<br />Mos te lente zoti pa makine! :thumbsup: :goofy:
 

Hermesss

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga tr@l@l@:<br />[qb] Une kam nje makine qe osht turp me e pas njeri :cry: Njoni me ka thone "une me mire eci ne kome sesa hypi ne nje makine te tille" /pf/images/graemlins/laugh.gif Po keni pare juve qe une qe atehere me pelqen me shume ?? [/qb]
Shyqyr qe s'kam bo akoma nonji xhiro ne ate makinen tate, se do m'pushojshin nga puna me m'pa aty mrena /pf/images/graemlins/tongue.gif
Kush eshte ai qe t'a ka shajt amon se do shkoj t'a qeras me nje darke /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zora

Primus registratum
Re: A keni makine?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Me duket se te pelqenka shoferi i autobuzit? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy: [/qb]
puna eshte se ndryshojne si shpesh ato dreq shoferesh e nuk di kujt t'ia ve syrin me pare
:rolleyes: :confused:
 
Top