Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ledion
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  56,061
 2. ValmirM
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,270
 3. sonora
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  15,060
 4. Wii
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  19,254
 5. ValmirM
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  772
 6. koperton
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  7,950
 7. SiL3nT
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  6,089
 8. Supernova
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,411
 9. olti
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  54,577
 10. disku
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  13,089
 11. ForbiddenDoors
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  12,276
 12. Diavolessa
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  5,326
 13. S6T6N6
  Përgjigje:
  135
  Shikime:
  57,337
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,014
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,302

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...