A ekzistojne UFO-t?

Diskutime tek 'Shkenca' filluar nga ledion, 26 Aug 2004.

 1. kunder19

  kunder19 Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: opinionisti</div><div class="ubbcode-body">Qe nga 1946 jemi marre shume me UFO-t. Kemi folur shume per ta. Ekzistojne apo nuk ekzistojne? </div></div>

  ti i ke dhene vete pergjigje pyetjes qe ke bere nese nje korigjim ufot jane 2 vjet me perpara pak a shume nese po i futim ne luften e dyte boterore dhe jane krijuar nga gjermanet keshtu qe po te egzistojne jane krijuar nga njeriu dhe nuk vijne nga planetet e tjera por nuk eshte e perjashtuar ideja qe mund te kete qenie te tjera ne planete te tjera duke pare qe hapsira eshte dicka per tu zbuluar per njerzit.


  http://www.albaniaonline.it.gg
   
 2. merc

  merc Forumium praecox

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Fotot me te reja para disa ditesh te marra ne Portsmouth

  [​IMG]

  [​IMG]

  Nqs nuk eshte UFO cfare mund te jete tjeter?
   
 3. kunder19

  kunder19 Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: HalfEvil</div><div class="ubbcode-body">Fotot me te reja para disa ditesh te marra ne Portsmouth

  [​IMG]

  [​IMG]

  Nqs nuk eshte UFO cfare mund te jete tjeter? </div></div>


  Mund te jete cfare do gje,ose nje tip modifikimi fotografie...


  http://www.albaniaonline.it.gg
   
 4. anteos

  anteos Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  mendoj se sjemi ne te vetmit ne planet
   
 5. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  une mendoj se me fotot mund te abuzohet shume...
   
 6. ScorPio

  ScorPio Primus registratum

 7. kunder19

  kunder19 Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Po ka pasur shume raste kur eshte thene qe nuk jemi te vetem ne planet.Ne amerike eshte dhe nje trupo qe mendohet te jete jashtetokesor por qe eshte mbajtur sekret nga sherbimet sekrete amerikane,por duhet ti besojme????


  http://www.albaniaonline.it.gg
   
 8. merc

  merc Forumium praecox

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Prandaj eshte bere dhe nje telefim me duket... Per trupat sekrete te jashtetokesoreve qe kane rene ne Roswell te Amerikes dhe qe mbahen sekret... Hahaha ta kuptojne dhe ata qe i kemi ne dore.
   
 9. ere

  ere Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  po ore ekzistojne une i kam pare /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 10. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  une i kam ngrene ne vend te embelsires pas buke...
   
 11. ere

  ere Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  gjak e dhjame me goce perderisa i ke ngrene duhet te te ken shijuar pa mase /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif paske ufon ne bark ti moj /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 12. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Dolen ca zera sikur vizita e fundit e UFO-ve ishte tek ne, pikerisht ne Jezerce /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
  Prandaj u manipulua situata dhe u tha qe ra helikopterri (qe me pas nuk u gjet) /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shocked.gif
   
 13. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Shenja e raste te konstatimeve te UFOVE kishte shuem ne nje gazete qe lexova,por sic thuhej nuk duan te behen publike se mund te shkaktojne PANIK tek njerezit.
   
 14. ezhderha

  ezhderha Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  ky forum eshte i mbushur me UFO /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 15. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  kush shikon apo takon ufo eshte i lutur te me thote edhe mua se kam shume deshire te takoj nje ufo dhe ta pyes per ca gjera qe nuk dua ti bej publike se mund te shkaktoje panik...
   
 16. antip

  antip Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Mund te te rregulloj nje takim Police. Ler ti vendin dhe oren!

  Ky qe njoh une vjen nga konstelacioni KPDC /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 17. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  rrofsh lubo, shpresoj te jete i vaksinuar te pakten...
   
 18. shefki

  shefki Papirus rex

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Per mendimin tim UFO-t jane thjesht spekulime fitimprurese sidomos ne Amerike.faktikisht njerez kane shkruar libra(qe blihen!)kane prodhuar filma(qe shihen!);mbi te gjitha disa amerikane te famshem jane rrembyer(por rikthyer) nga keto taksi jashtetokesore.Ameriket s'i shqeteson teoria se planeti me i afert i tokes ne te cilin mendohet se ka jete eshte me miliona vjet drite...e kujtimet kalojn' e kujtimet kalojn'
   
 19. merc

  merc Forumium praecox

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  shikoni ne kte faqe madhesine e tokes ne krahasim me disa planete/yje te tjere... vertet mendoni se ska jete ne planet tjeter?

  http://www.rense.com/general72/size.htm
   
 20. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: A ekzistojne UFO-t?

  Njerezia po presin qe tua thon troc Ufot , jo kshu duke u fshehur duke bere vizita tere kohes ... lol
   

Shpërndajeni këtë faqe