Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

une sdi gje po ishalla te ket dale ndonje ligj ta marrin te gjithe se gjynah :cry:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Shume veshtire se do kete ndryshime ne legjislacion persa i perket Aplikimeve te reja dhe te vjetra,Biles po pergatisin nji fushate spastrimi.
Pjesa dermuese qe kur kane bere aplikimet gjate viteve 2000/2001/2002/2003/ po shqyrtohen tani dhe shumica dermuese jane per kthim te organizuar.
Tani ka vewtem 1 fluturim javor dhe ky behet drejt e ne Prishtine,por se shpejti do behen dhe fluturime direkt ne Rinas.
Cdo te enjte eshte 1 fluturim direct ne Prishtine
Ne 2006 do te fillojne dhe fluturimet ne Rinas.
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

mos punon gje ne Home Office :book: ti ore :rolleyes:
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Edushka po si je moj te keqen se paskemi dhe te njejte rrenjen e emrit :wave:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Me se fundi linja direkt Londer-tirane
Ne mars 2006 do te fillojne fluturimet
Cmimi fillestar £ 205
BA e para kompani qe do te fluturoj ne Rinas.
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

vertet epo shyqyr. meqe ra muhabeti nga keni humbur???
 

Nocomment

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Pershendetje te gjith Shqiptaret qe jetojn ne UK /pf/images/graemlins/laugh.gifD /pf/images/graemlins/wave.gif
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

pershendetje tiloncoja dhe ju te tjeret qe dilni here pas here..ore 1 gje dua te di une: Pse shqiptaret ketu ne Angli jane bere si te coroditur mor aman??????
 

AnilaM

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

pershendetje pretty ,ne ju te tjeret.ca boni mire?tilonce mire?!
caroditur? po ne kshu kena qene moj aman,popull i corodit /pf/images/graemlins/smile.gif:)nejse
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

mire bere Ani qe ma konfirmove se kujtova se vetem mua me dukej....Po ketu ne Uk sikur u ka marre trute era me duket /pf/images/graemlins/crazy.gif
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

e pra juve ju ka marre se prapthi mor cun
 

AnilaM

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

pse mi vetem per i kafe po teke mi apo s`shko,per kafe turke e ke muhabetin apo jo?po deshe kalo ka un me gjith qejf.
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Ani ..erdha une..mos me thuaj qe di te shohesh filxhanin se ngela nga ty...
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Mos u merzisni se ju sheh nga nje filxhan plaka ime vetem sillni kafen me vete
 
Top