Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Klocari mire thua ti le te kthehemi te hallet e du me te pyet si i ke hallet me letrat mer vlla se shume dobet po paraqitet situata ketu ne Angli a ke nigju ndonje gje te re andej nga Londra se ju e keni me afer ate dreq Ministri te Brendeshme .Te uroj shendet :wave:
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

tung njerez, ca behet sot mire e? Une mire jam flm.

Sa per goca shqiptare ne angli sidomos ne londer ka sa te duash, po e e atyre eshte se kane frike tiu afrohen cunave shqiptare se mos i hane. Pastaj, e dini dmth kur bie fshati ne qytet, behet nami, dhe kapet qielli me dore, kjo eshte ca ndodh me gocat shqiptare, megjithate edhe cunat nuk jane me te mire ne fakt.

Ja une isha me rreth 10 goca te tjera shqiptare te dielen tek Koha ne londer(rreth nje ore), dhe vetem cuna mo vlla kishte, qe te shkreteve iu shtremuan syckat. Megjithate nuk iu ve faj se te merr malli per ate embelsine e gocave por edhe te cunave shqiptare.

Te fala te gjitheve.xx
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

pershendetje ne rradhe te pare:

Me cpo shoh une shqiptaret e uk jane lag dhe ftof qe kur kane ardh ketu jane bo rrobe shume te ftohte mbase nga moti po nuk besoj.Po ju harruat qe vetem londra ska te marume keshtu qe dhe mundesite per tenjohur me shume shqiptare jane dhe me te pakta.

P.s Moti me i qelbet qe ekziston ne rruzullin tokesor ti pret komet qy ne mjes kur del vnga shpia llogarite diten si mund te eci...... hajt shnet i here se e zgjata
 

klocari1

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] tung njerez, ca behet sot mire e? Une mire jam flm.

Sa per goca shqiptare ne angli sidomos ne londer ka sa te duash, po e e atyre eshte se kane frike tiu afrohen cunave shqiptare se mos i hane. Pastaj, e dini dmth kur bie fshati ne qytet, behet nami, dhe kapet qielli me dore, kjo eshte ca ndodh me gocat shqiptare, megjithate edhe cunat nuk jane me te mire ne fakt.

Ja une isha me rreth 10 goca te tjera shqiptare te dielen tek Koha ne londer(rreth nje ore), dhe vetem cuna mo vlla kishte, qe te shkreteve iu shtremuan syckat. Megjithate nuk iu ve faj se te merr malli per ate embelsine e gocave por edhe te cunave shqiptare.

Te fala te gjitheve.xx [/qb]
Pershendetje

Ke shume te drejte Sykalter, se per faktin qe nje pjese zbresin nga mali dhe ju duket se c'do gje ju perket atyre, nejse sot kur mbarova punen tek po shkoja tek ST i metrose, pashe 3 vajza Shqipetare, te them te drejten nga paraqitja nuk njiheshin vec nga e gjuha i dallova, por nuk ju fola, me sa kuptova ato kishin ngaterruar destinacionin, aty i shef nje shqipetar dhe ju qepet nga mbrapa, me sa kuptova ato nuk i dhane muhabet dhe c'te shifje me pas kur filloi ai Shqipetari ti ofendoje me fjale banale, te them te drejten jam ndiher shume keq per ato c'ka pashe,nejse Sykaltara me fal qe po te pyes, mos je gje nga Jugu? Se me disa shpreheje qe ke shkruar pak me lart me dukesh nga Korca, nejse nga do qofsh, qofsh Shendoshe.

Ju pershendet Klocari :wave:
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

ha ha ha...c'me vdiqe se qeshuri o Klocar, po ku iu gjet ai shqiptari atyre te shrektave ore aman, megjithate kjo eshte nje sjellje qe nuk me cudit shume, shume tipike e gocave duke mos iua var cunit, dhe pastaj cuni ia var fare me te shame...hajde shqipe hajde. Qefe qefe kjo dynja.

Jo lol nuk jam nga korca, nga jugu fare biles.xx
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Patriote ju uroj shendet ,koha po fillon te permiresohet, shpetova dhe kete vit :tipsy: :wave:
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

eh shyqyr zotit, edhe pak e do behet kohe plozgi ketej nga ne /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

klocari1

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] eh shyqyr zotit, edhe pak e do behet kohe plozgi ketej nga ne /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
"Keep Dreaming" Sykalter vec ne kete vend nuk behet plazh /pf/images/graemlins/frown.gif :sleep:
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Fillimisht postuar nga Klocari:
[qb]
Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] eh shyqyr zotit, edhe pak e do behet kohe plozgi ketej nga ne /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
"Keep Dreaming" Sykalter vec ne kete vend nuk behet plazh /pf/images/graemlins/frown.gif :sleep: [/qb]
Behet edhe ketu ,ne vaske :lol:
 

klocari1

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Fillimisht postuar nga DUSHKU:
[qb]
Fillimisht postuar nga Klocari:
[qb]
Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] eh shyqyr zotit, edhe pak e do behet kohe plozgi ketej nga ne /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
"Keep Dreaming" Sykalter vec ne kete vend nuk behet plazh /pf/images/graemlins/frown.gif :sleep: [/qb]
Behet edhe ketu ,ne vaske :lol: [/qb]
Ne vaske po , por jo ne det :lol:
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

po ju ore, nuk e pate gjith ate diell qe doli sot ne mengjes, per pak thashe se me dogji...dhe tani po me djegin rete.xx
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] po ju ore, nuk e pate gjith ate diell qe doli sot ne mengjes, per pak thashe se me dogji...dhe tani po me djegin rete.xx [/qb]
Aq diell sa kishte ketu ne mengjes ne Shqiperi te djeg hena ne mes te nates :lol: :wave:
 

durresshinavlash

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Hello beby i just so ur text and is a bit up side down U should know here in uk r so many albanian ok don't tell me that but in way you looking for is hard to find but for mi jast take ur time cos u will find ok.I will tell u this if u are a girl u are a b**** is u r a boy U are G** so dont try to pertend to be cleaver. speak to u soon .
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

ndricim

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

ku ka shqipetare me shume ne Londer :confused: ketu ku jame une nuk shoh asnje
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

uoooooooouooooo G_Unit, nga dole ti ore, s'e kuptoj tamam ca do te thuash me ate textin me siper, lere qe anglishten ma qanke me lot, per kundrazi, fol shqip o vlla ta marrin vesh tamam shqiptari shqiptarin. Sa per 'bebi', nuk e di tamam se kujt po i referohesh, por me ate gjuhe qe perdor ti e marr me mend se ca prejardhje ke.
 

kamautu

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

bu gunit e dhive e tregove veten se qenke ai shqiptari qe ka fillu me i ofendu gocat e huja pa lidhej !

pse e kane ofenu ato / pop se ashtu e doni ju bythqirat e mutit se sdini vetem me sha me ju qene vajza e sjellshme etj etj ju thoni he u dogj kjo per mu , iu dogj ***** o shoko e di ca i kam bo i kam lujt fene duke e ** kur ne fakt jane shpifjeeeeeeeee ju duket vetja burre me karlliqe te tilla?
ktu ku jetoj une u them qe jam italiane dhe pse dinin nje ciao pretendonin qe une te lidhesha me ta ? i largova me fjale te mira dhe tani vetem duke sha nga mbrapa rrine ! kara me i fjale !
 

klocari1

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Pershendetje

Ca behet ketu??!!!


Kujdesni fjalorin o populll......... :smash:
 

Arjola

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

hi Klocari...ckemi lol, lene mo se eshte be nomi ketej nga kjo pjese e botes, iu ka ik truni njerezve lol, po s'ka dhe diell ore aman, qe tia venim fajin atij te shkretit, se nuk e di se ca tjeter mund te iu kete rrene ne koke.

Anyway, pershtendetje te gjithe atyre te mireve.xxx
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Si po ja cponi ju populli!!!!! anglez e shof qe e paskeni mor me te shajtme ket teme,Po skeni faj sa te jene dhe cecent ne forum domosdo do ndodhin kshu gjonash,ne thame se do civilizoheshin dhe knej jashte shqiperise po s qeka e thonme qeka e bome kafsha kafshe njelet (e kom llafin per cecent )se kemi me shumice ketu ne uk.

P.S hani 1 cope buke boni 1 cope mut ne dil ne pazar dhe rri urte hajt shnet
 
Top