Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Ka tall b*then Zoti me anglezet,keta mprifen per diell ne zoti i cpo poturret sa here qe thone keta do boj vape.
if anybody wants a horrible wethear this is it.
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Mirmjes ingliza, kohe e bukur sot.....ketej nga une .
Bofshi qejf
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

gjesi, edhe ketej nga une cka jo keq ishalla mban deri ne darke :angel:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

koha xham sot ne (LOND)
Por ne pune and very busy 2day
i hate it when is busy
Ja kalofshi mire ju te tjeret sidomos ato qe jane pushim
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Funi ku eshte kjo Sykaltra a ta kane zene syte keto kohet e fundit se ka humbur fare :thumbsup:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Dushku ... long time no see sykaltaren here,
Holiday time blood .......
Mbase eshte ne shqiperi per plazh
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Sa qejf do kisha te isha ne plazh tani, megjithate ketu the wether today is shiiiiiiit dhe punova jasht ne shi.Ju uroj fundjave te kendeshme. :rockband: :thumbsup: :wave:
 

b.k.

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Mos prisje gje qe shiu te pushonte :cry:

eshte dhe ftohte, s'te shkon nder mend qe eshte vere /pf/images/graemlins/frown.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Ej Po une qe do bohem banor se shpejti me lejohet t vij ktuy ????????
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

he mo ckemi :wave:
ua ku jeni /pf/images/graemlins/frown.gif ca kohe e shpifur sot ketej nga londra, na mbyti shiu :cry:
cfare keni bere ndonje gje te bukur apo si gjithmon pun shpi dhe...ju e dini hajde bye :wink:
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

O Angleza ku jeni :rolleyes: keni humb fare....apo ju eshte rritur mendja :confused:
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Te paska ardh londra ne maje hunes lol!!!!
Koha dje ishte xhom apo anej ka lagjia jote bo pune vetem cadra
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

jo ore jo dhe ketej xham ish :thumbsup: sot na u vrenjt /pf/images/graemlins/frown.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Ketu ke lagjia ime eshte akoma xhom koha -bo ne vape gjithashtu se mos e ke furren e bukes anej nga KENTI se sot e kishte piketu ai miku lart.
:confused: :sleep:
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

ca more se sta mora vesh mire ate qe shkruajte :rolleyes: ketej ka filluar te hapet dmth koha :rockband:
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Pershendeje
Ore ne te anglise vetem per kohen do flasim?
Na tregoni nje here ku jeni me cfare merreni ku shkoni kohen e lire me letrat a ju ka kap ndonje ligj apo jo.
Shprehuni patriota mos keni frike.Ja po ja filloj une i pari.
Koha sot ketej nga une me nder jush m... fare :lol:
 

ere

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

ore :smash: ti me duket se ke marre negativin e ne vend ti biesh gomarit i bie samarit :lol:

per mua te rroj Toni Bler sa malet marrte 1 dite nga jeta ime :rolleyes: se me ka be me British :kiss:
 

GJYSHI

Gjyshi
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Pretty se ke gjet se edhe une e kam ate te shkretin, megjithate une i qaj hallin atyre fakirave qe skane gje :thumbsup:
 

eda mali

Primus registratum
Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

pse cfare ligjesh te reja jan hapura per ata qe skan gje!!!!

:angel:
 
Top