Pyetje pergjigje te ndryshme

MysteriousMan

Valoris scriptorum
ardi mendoj se ti e kalove pjesen ku sdoje te shprehje mendimin kunder, pse tani ky rresht? ke nevoje per frymezim?

Pergjigja per pyetjen: Mbase... Pyetsor

ju pelqejne "sherret"?
 

-Zana-

e...Thjeshte
E ardhmja ime ne Shqiperi, fushe me lule .. lol

Ps.. liora, nuk me intereson opinioni i jot ndaj meje...une thjeshte ju pergjigja pyetjes. lol

Filmi i juaj, i preferuar ?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Kur vjen puna tek meshkujt , jam shume nazelie.. ne te kundert jo.

-Shqiptaret e Kosoves, me duken te larget...ne pergjithesi.

C'fare adhuroni tek nje person/e .. ne pergjithesi?
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
humanitetin dhe menyren si mund te kerkoj lumturine per vete pa cenuar te tjeret por dhe keto sdo i quaja adhurim

cfar kerkon nga 1 mashkull?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Stile te ndryshme... por zakonisht vishem thjeshte dhe rehat. Momenti i preferuar eshte ai me pizhama. lol

Nga nje mashkull , nuk kerkoj asgje .... thjeshte marr ate qe dua.

Ju mungon femijeria ?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Sigurisht qe shikoj .

Jo nuk do te martohesha, as nuk besoj ne martese.

Momenti i juaj i preferuar ?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Mithati, kur me mahnit Hena.

Te me zhbllokonte lavamanin... i cili me acaron kur bllokohet, dhe s'ja them per gjera te tilla.

Sa % te vetes tuaj, mendoni qe transmetoni tek te tjeret ne pergjithesi... dhe a ju pelqen dicka e tille ?
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
nuk jam i mire ne perllogaritje por ne disa fusha te caktuara kam nje fare ndikimi dhe me pelqen pasi eshte vlersim nga pala tjeter

cfar te acaron zakonisht?
 
Top