Pyetje pergjigje te ndryshme

-Zana-

e...Thjeshte
Do me pelqente, dicka qe ka te beje me perkudesjen/strehimin e moshave te vjetra/pensionisteve. Home cares.. nuk e di si quhen ne Shqip.
Krejt ndryshe nga ai qe zoteroj.

Ju ?
 

Balahk

Locus omnem
nuk eshte fusha ime.nuk me pelqen.
mendoni se shoqeria shqipetar eshte aq open-mind sa duhet?
Apo vazhdon akoma me tabu?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Pse jo, meqe pyetja eshte e tille... lol

El@ , per mire.

liora --- mbase jo per keq, por midis komplikimit dhe zhgenjimit...e pa qendrueshme.

Ps...brenda per brenda, udhetoj.. jashte 3-4 here ne vit.

Radha jote tani?
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
jam i ri, nuk njoh per keq.
sa me pak i njeh njerzit aq me te mire te duken...

nese do i vendosje nje nofke vetes sipas personalitetit cfar do ishte?
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Pse jo, meqe pyetja eshte e tille... lol

El@ , per mire.

liora --- mbase jo keq, por midis komplikimit dhe zhgenjimit...e pa qendrueshme.

Ps...brenda per brenda, udhetoj.. jashte 3-4 here ne vit.

Radha jote tani?

Unë mendoj se bëre gabim që shkruajte emrin tim!
Gjithsesi , para se të drejtosh gishtin tjerëve , katër te tjerat i ke nga vetja jote.
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
Unë mendoj se bëre gabim që shkruajte emrin tim!
Gjithsesi , para se të drejtosh gishtin tjerëve , katër te tjerat i ke nga vetja jote.
eshte mendim individual, nese mendon se e ka gabim dhe te intereson mendimi saj, tregoj qe e ka gabim!

Ke ndonje pyetje?
 

-Zana-

e...Thjeshte
jam i ri, nuk njoh per keq.
sa me pak i njeh njerzit aq me te mire te duken...

nese do i vendosje nje nofke vetes sipas personalitetit cfar do ishte?
E drejteperdrejte/sopate .. lol

Ti ?

Ps.. liora, y dnt u fack off, ose qendroji temes.lol
 

Balahk

Locus omnem
Pse jo, meqe pyetja eshte e tille... lol

El@ , per mire.

liora --- mbase jo per keq, por midis komplikimit dhe zhgenjimit...e pa qendrueshme.

Ps...brenda per brenda, udhetoj.. jashte 3-4 here ne vit.

Radha jote tani?
Ajo qe i theu mendimet,perceptimet pozitive qe kisha krijuar per ate,eshte zana,dhe nuk kuptoj arsyen pse u kthye kunder meje me ofendime etj etj.

Mendoni se nuk duhet shprehur mendimi kunder?
 
Top