Pyetje pergjigje te ndryshme

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Po do udhetoj ,por jam mes GREECEE E TURKYE..:D
Ke ngrene ndonje gje te mire sot ?:D
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
ne raste ekstreme PRO, prob eshte se mund te manipulohen rastet per te pafajshem dhe sdo mundin te flasin me

cfar permirsimesh do i sygjeroje shqiperia.com?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Heqjen e chatit, te acaron nga tel... mjaftojne mesazhet private.

Vesi i jot me acarues, cili eshte ?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Varet, por nuk do i perjashtoja. Never say Never...

Nese nuk mendon kaq thelle, pse nderton pyetje te a/tilla ?
 
Top