Pyetje pergjigje te ndryshme

-Zana-

e...Thjeshte
Varet ... Ka raste qe I injoroj, ka raste qe jua bej te qarte.

Shija juaj ..e preferuar ?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Jo sjam .

Nese Perton ,merru me ndonje gje tjeter .... Ose permbaju temes/lojes.

Ngjyra juaj e preferuar ?
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
tema eshte te pergjigjesh pyetjes dhe une ju pergjigja, kjo sdo te thote qe te pergjigjem si te pelqen ty ne te kundert mund te besh monolog

ngjyrat e erreta, blu pak me teper ne preference

sa jene temperaturat aty te ti?
 

-Zana-

e...Thjeshte
Sic me pelqen Mua - Apo Sipas pyetjes lol

Shume te larta.

Nga 1 ne 10 ... Ku mendon qe Qendron arroganca e jote ?
 

MysteriousMan

Valoris scriptorum
cdo gje ka kufij
i pergjigjem cdo pyetje ne menyren qe me pelqen mua dhe sipas SHIJEVE te mia per aq kohe sa i pergjigjem pyetjes qe eshte bere :)

dimer apo vere?
 
Top