Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Mos u mrz :) ..... hahahhahhahhaahahahah
nuk me kuptove.
Ti nuk me njeh emrin tim dhe as mbiemrin tim dhe une sillem si te dua por nese kam emrin tim dhe mbiemrin tim aty,do sillem mire.
Qenkam me dy fytyra sipas teje por po te jem me dy fytyra nuk do isha ketu.:)
 

joetisti_

Locus omnem
nuk me kuptove.
Ti nuk me njeh emrin tim dhe as mbiemrin tim dhe une sillem si te dua por nese kam emrin tim dhe mbiemrin tim aty,do sillem mire.
Qenkam me dy fytyra sipas teje por po te jem me dy fytyra nuk do isha ketu.:)
Per mendimin tim te jesh me dy fytyra nuk ka ne te gjitha rastet kuptim te keq. Nje shembull eshte ai i aktoreve qe tjeter jane ne jete ne krahasim me rolin e skenes e tjeter jane nga roli ne rol. Per mendimin tim ajo qe eshte e keqe eshte "hipokrizia". Dhe hipokrit ketu mes nesh nuk eshte askush.
 

Sonia007

Papirus rex
nuk me kuptove.
Ti nuk me njeh emrin tim dhe as mbiemrin tim dhe une sillem si te dua por nese kam emrin tim dhe mbiemrin tim aty,do sillem mire.
Qenkam me dy fytyra sipas teje por po te jem me dy fytyra nuk do isha ketu.:)
Po pra je me dy fytyra nje kur ke emrin nje kur nuk e ke ;) Pse ku je ti???
 
Top