Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
Epo une ty sdo te te mesoj,se kam pune tjeter une.E kape mir se kape ec kap tjetren.Ende se ke kuptuar qe une kur them nje fjale nenkuptoj 10 te tjera????
Njerzit me 2 fytyra jane si vrasesit me pagese dhe me sa kam pare komentet,kam vene re se iliri eshte nje person me 2 fytyra vertet sepse sillet shume keq me mua,ty dhe te tjeret kurse me mirditen sillet mire.
E ke vene re kete gje midis mirdites dhe ilirit??
 

Sonia007

Papirus rex
Njerzit me 2 fytyra jane si vrasesit me pagese dhe me sa kam pare komentet,kam vene re se iliri eshte nje person me 2 fytyra vertet sepse sillet shume keq me mua,ty dhe te tjeret kurse me mirditen sillet mire.
E ke vene re kete gje midis mirdites dhe ilirit??
Me kohee por nuk e di po pres sepse kjo situate shume shpejt do te kthehet ne favorin tim ;)
 

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
Me kohee por nuk e di po pres sepse kjo situate shume shpejt do te kthehet ne favorin tim ;)
se duroj dot kete njeriun ilirin se eshte i padurueshem.
Ai shan sikur te ishte kafshe.
Pse jeni kaq e sigurt qe situata do kthehet ne favorin tuaj?
 

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
Sepse e kthej une ne favorin tim ;)
me sa pashe tek profili yt paska qene vet iliri qe qenka terhequr sepse nuk do qe ai te behet shkaktar i prishjes se miqsise tende midis mirdites.
Qekur qenka bere engjell ky iliri?
Jam habit kur e pashe biseden qe kishte bere iliri me mirditen.
 

Sonia007

Papirus rex
me sa pashe tek profili yt paska qene vet iliri qe qenka terhequr sepse nuk do qe ai te behet shkaktar i prishjes se miqsise tende midis mirdites.
Qekur qenka bere engjell ky iliri?
Jam habit kur e pashe biseden qe kishte bere iliri me mirditen.
Kur m se sdi gje un :/ :OOOOOOOOO
 
Top