Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Sonia007

Papirus rex
Tallet ajo sonia me ne por paska te drejt iliri qe sonia te acaron.
Po pzzz qe nuk tallem e kam serizoisht nuk te kuptova oreee.Ne profilin tim ka vetem nje status qe thote dy cilesi te njeriut dhe te 3 jane te shkruara nga une.Tjeter gje sdi une ;)
 

P.N.SH

Forumium maestatis
Njeriu nuk eshte ashtu si paraqitet sepse tregon zgjuarsine e tij duke mos u shfaqur ne te vertete.Ne fakt kjo tregon qe eshte nje fantazem.Po,nje fantazem e vertete.Ndersa per njerzit me 2 fytyra jane ata njerez qe fitojne me shume ne jeten e tyre.Nga njera ai sillet mire me disa dhe nga ana tjeter sillet keq me te tjeret.
Kujdes nga njerzit me 2 fytyra se jane te afte edhe te te shkaterrojne por edhe te vrasin.E vetmja menyre per ta kuptuar nje njeri,qe eshte me 2 ftyra jane komplimentet e tij me ke i ben dhe me cilin ben dhe cilen ben.
Mos harroni se zakonisht agjentet e dyfishte jane me shume njerez me 2 fytyra.
Dyshoni te cdo kush sepse po nuk dyshuat do i prishni pune vetes.
 

mirdita

Papirus rex
Njerzit me 2 fytyra jane si vrasesit me pagese dhe me sa kam pare komentet,kam vene re se iliri eshte nje person me 2 fytyra vertet sepse sillet shume keq me mua,ty dhe te tjeret kurse me mirditen sillet mire.
E ke vene re kete gje midis mirdites dhe ilirit??
Hej ti un Iliron e kam mik,mos flit diqka per te sepse vaj halli per ty
 
Top