Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

joetisti_

Locus omnem
Je me 2 fytyra vertet.
Flet para kohe ti. Analizoje me pare situaten edhe pastaj fol. Une nuk po mbroj apo nuk po shaj askend. Por kjo shprehja eshte e njohur. "Bravo, mafje je!!" Nuk e ke degjuar. Une po permbahem dhe s'po ta kthej me te njejten monedhe por dije se nuk jam ashtu.
 

Sonia007

Papirus rex
Papapapapa.Mezi te duroj.Jam disi i durueshem.
TIIIIIIIII.Mos u mrz e kam kete efekt tek njerzit,por kur DUA! E ke parasysh ate historine me Kupidin dhe Pisiken!Jo sma ha mendja gjithsesi... Ty te vjen inat sepse pergjigjen e kam ne maje te gjuhes dhe kurre nuk ma le me fjale ne goje,kjo po te nevrikos dhe mua m plq :)
 

Drogba

Forumium maestatis
TIIIIIIIII.Mos u mrz e kam kete efekt tek njerzit,por kur DUA! E ke parasysh ate historine me Kupidin dhe Pisiken!Jo sma ha mendja gjithsesi... Ty te vjen inat sepse pergjigjen e kam ne maje te gjuhes dhe kurre nuk ma le me fjale ne goje,kjo po te nevrikos dhe mua m plq :)
je vertet e zgjuar dhe nuk te kam lene asnjehere pa fjale.
Nejse fjalen mafie e mora si thirrje.
 
Top