Libri që keni në duar?

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
biografi e Tchekhov...shkruar nga Virgile Tanasse

tregime erotike franceze (shkrimtare te ndryshem)

"komshinjte e siperm" shkruar nga nje gazetar anglo amerikan...liber i lezeçem qe flet per Australine

ps: keto librat siper ne çfare gjuhe jane?:D
 

Bardhyli00

Forumium maestatis
libri qe kam ne dore aktualisht eshte ''djaj dhe engjej",me pas do te lexoj nje tjeter qe titullohet ''bukuria mekatare"
 

Bardhyli00

Forumium maestatis
ne fakt titullin e lexova se mbrapshti sepse ''ishte engjej dhe djaj'' e Dan brown,ndersa e ''bukurise mekatare'' eshte Zadie smith
 

gaviota

Forumium praecox
ke shume halle i lexon gjerat mbrapsht apo jo?Ndersa ''tre metra siper qiellit '' e kam lexuar dhe me ka lene nje pershtypeje qe as vete nuk e them.
 

Al-Punk

Still here
biografi e Tchekhov...shkruar nga Virgile Tanasse

tregime erotike franceze (shkrimtare te ndryshem)

"komshinjte e siperm" shkruar nga nje gazetar anglo amerikan...liber i lezeçem qe flet per Australine

ps: keto librat siper ne çfare gjuhe jane?:D
Frengjisht jane keto librat?
 

Bardhyli00

Forumium maestatis
ke shume halle i lexon gjerat mbrapsht apo jo?Ndersa ''tre metra siper qiellit '' e kam lexuar dhe me ka lene nje pershtypeje qe as vete nuk e them.

;)jo moj ,cfare hallesh ,por me ishte fiksuar ''djaj dhe engjej'' dhe per kete arsye e thashe ,por flm qe e verejte:)
 
Top