A do nje birre e??

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb] Hajde shpejt birra per se_di dhe per Tedin
Paguaj une [/qb]
:smash:
Po mu ,pse sme jep njeri birre? /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Tyyyyyyyyyyy sa te duash :kiss: Por dje nuk ishe dhe nuk ta morme se sa te vije ti ajo nxehej /pf/images/graemlins/laugh.gif nejse
Kamajer birr per xhonin, çaj per mua :tipsy:
Se mos deshe dhe ti çaj mo xhoni :confused: :lol:
 

plakudhedeti

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

jo, une dua nje konjak tek ish-vila e enverit buze detit ne vlore, me shoqerine e vjeter :rockband:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga plakudhedeti:
[qb] jo, une dua nje konjak tek ish-vila e enverit buze detit ne vlore, me shoqerine e vjeter :rockband: [/qb]
Konjak sa te duash... /pf/images/graemlins/wink.gif shoqerin s'kam ku ta marr ty as vetes /pf/images/graemlins/frown.gif
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb]
Fillimisht postuar nga plakudhedeti:
[qb] jo, une dua nje konjak tek ish-vila e enverit buze detit ne vlore, me shoqerine e vjeter :rockband: [/qb]
Konjak sa te duash... /pf/images/graemlins/wink.gif shoqerin s'kam ku ta marr ty as vetes /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
ate duam te gjithe po puna eshte ku me e gjet,se vec telifonat na kane mbet.
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

sot sdu birre :shrug:
prendo una vodka al melone /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] FLOBO, SOT E PREMTE TAMOM PER I BIRR TE FTOHTE DO E PI GJITH LEZET
CHEERS :wave: [/qb]
Ene un tamon te premten kom ardh, vetem me nje ndryshim te vogel: 1 jave me vone /pf/images/graemlins/laugh.gif e pime edhe 1 sot po he :thumbsup: un e du me krikell. Po cne te shijon me shume te premten ty eee :rolleyes:

se_di, atij shokut nuk i dhimbte barku jo, ashu o msu :shrug:
Leoeni e shof qe e paske fillu ronshem fare, ec atyyyyy :thumbsup:
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

e di ti qe se ke keq.me sillni nje birre te vogel e te bardhe. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: A do nje birre e??

Ho mer keni dhon nai gjo apo hic fare ... Merre vete me mire po he se t jete per ju aha ...
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

eshte self-service ktu tedo :shrug:
serena birra e bardhe ka mbaru, eshte shum e kerkume /pf/images/graemlins/wink.gif ca deshe ndonje gje tjeter?
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] eshte self-service ktu tedo :shrug:
serena birra e bardhe ka mbaru, eshte shum e kerkume /pf/images/graemlins/wink.gif ca deshe ndonje gje tjeter? [/qb]
nje martini mix te bardhe me te kuq.thnx /pf/images/graemlins/wink.gif
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

ah dhe me nje fete limon e akullin mos e harroni. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

ca shijesh qe paske ne ti mo :eek: e ke marr patenten ti iher se nga niku me le te dyshoj :rolleyes:
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

pse mo,pije grash,per me teper me pelqen dhe patenten e kam tek xhepi une.
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

birre te bardhe se kisha degjuar ndonjehere,
bjonde po,por te bardhe :confused:

flobo pse ke bere kaq shume mungesa ti?
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

birre bjonde --> duhet te jete ajo normalja
birre brune --> eshte ajo e zeza
birre albine --> duhet te jete ajo qe thote serena /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

crazy

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] birre bjonde --> duhet te jete ajo normalja
birre brune --> eshte ajo e zeza
birre albine --> duhet te jete ajo qe thote serena /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif qesh me mire kush qesh i fundit. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

kush qesh i fundit mendon me avash :lol: merr policin p.sh. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top