A do nje birre e??

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Po mire them,ti me thu ec ha e pi,une du dhe gic shqiperie.
(s'kam faj nga njera ane se turshit i mora te mira).
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] FLOBO, MIRMENGJES/MIRDITA ORA 12;01 E TI SUGJERON NJE BIRRE!!!!!!

INTERESANTE PO MIRE SE KY BOSI IM I KA SYZET E TRASHA E NDOSHTA SE DALLON SHISHEN :lol:

CHEERS! :cool: [/qb]
mirmjesi per ty eshte mirdita per mu :wave: pse ca ka nje birr ne mengjes :confused: te sjell ne humor nqs je zgjuar me nerva p.sh /pf/images/graemlins/wink.gif ai bossi mbase nuk dallon shishen po ka rrezik te te dalloje ty pasi te kesh kthyer gjysmen e shishes /pf/images/graemlins/laugh.gif
cheers mate :kiss:

xhoni, gicin e natyralizojm shqiptar ere :wink:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] xhono po e pasuro gjuhen shqipe me fjale te urta
82-shko ka ca dite qe s'po te shof mir do jet ekrani im me pluhur thu merr nje birr se ta heq merzine si me dore :kiss: [/qb]
E para nuk e kam 82-shko por LeoEni.. dhe plotesoje plot mos e bej vetem Leo Si e shkruve me par te "Zona e Tifozve"( E din vet psen ti). :kiss:
E dyta nuk pi birr dhe pik, :mad: sikur te vdes nga merzia, se vetem per keq te mesoni ju. :smash:
E treta m'base ke ekranin te pa paster :rolleyes: por dhe une nuk jam ne terezi kto kohe, kam deshir vetem te rri vetem. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

un te mesoj keq ty :confused: jo mi yll se e kam me verte, nuk po them pi perdit por 1her ne jave p.sh kur merzitesh mos u meno fare po ktheje shishen :thumbsup: eshte me mire se te rrish vetem, te pakten ke nje shok :wink:
ok Eni :kiss:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Ufuuuuuuuuuuuuuuuu ju me merzitet por nuk me pelqen mo, qa ti bej :shrug:
A nuk mundesh ta Shkruash LeoEni.. :confused:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

ok Leoeni mos e meso birren :shrug: po ca figure do besh ne nje bar kur e gjithe shoqeria merr birra :confused: do pish coca cola :rolleyes:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

mahhh :confused: mir qe nuk merr qumesht te pakten si nje shoku im /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb] E dyta nuk pi birr dhe pik, :mad: sikur te vdes nga merzia, se vetem per keq te mesoni ju. :smash:
[/qb]
po nje birre nje here ne kaq kohe nuk te ben keq o yllo /pf/images/graemlins/wink.gif
mua prsh me ngren moralin se vazhdoj qesh si e cmendur them ndonje budallik me shume /pf/images/graemlins/laugh.gif

o flobo cfare shokesh paske ti :confused:
mos i dhimbte stomaku prandaj ka marre qumesht po he :rolleyes:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] mahhh :confused: mir qe nuk merr qumesht te pakten si nje shoku im /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Prit e Zot qa heq ta pi ne nade /pf/images/graemlins/blush.gif qe me ben mami me zor /pf/images/graemlins/frown.gif lere ta mar ne lokal :lol:

C'far shokesh pase dhe ti mo :eek: :lol:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Jo mo jo nuk me ben keq po nuk me pelqen moj naqe /pf/images/graemlins/frown.gif
E di se ma keni mbushur menjen ta pi me zor :rolleyes:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

si te duash yllo sta prish njeri ty :kiss:
birraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rockband: kush dooooooooooooooo
 

BISOU

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

FLOBO, SOT E PREMTE TAMOM PER I BIRR TE FTOHTE DO E PI GJITH LEZET
CHEERS :wave:
 

BISOU

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

thank you se di /pf/images/graemlins/tongue.gif
po pse nuk e di ti
pa me thuaj njehere????? :goofy:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] mahhh :confused: mir qe nuk merr qumesht te pakten si nje shoku im /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:smash: :smash:
Nuk i ha lala provokimet :cool: .Ate pune e tregon tavolina.Kush a burre le t'hudhet n'tapet. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Sot du birra shume ,se s'jau kam vaktin tju jap vete.
Hajt shpejt kush do me japi?
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Sot du birra shume ,se s'jau kam vaktin tju jap vete.
Hajt shpejt kush do me japi? [/qb]
Te jap une sa te duash birre por je larg dhe nuk i mer dot /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb] Kush do çaj?? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:smash: :smash:
Na e shpife me ket cajin.
Mi bjer birrat ketu ku jam....Shpejt
 
Top