A do nje birre e??

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Sot mos me ngacmoni se jam me nerva. :mad:
Du birraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb] Kush do çaj?? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:smash: :smash:
Na e shpife me ket cajin.
Mi bjer birrat ketu ku jam....Shpejt [/qb]
Pse mo eshte shum i mire çaji per te ftohte /pf/images/graemlins/frown.gif

Mos me ngaterrove gje me kamajerin ti mo :smash: :smash:
Une thash te jap une birre sa te duash por jo ta bjer atje /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] thank you se di /pf/images/graemlins/tongue.gif
po pse nuk e di ti
pa me thuaj njehere????? :goofy: [/qb]
ku e di une pse se di :confused:

xhoni mos u nxeh se te japim ne birra /pf/images/graemlins/wink.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Sot mos me ngacmoni se jam me nerva. :mad:
Du birraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [/qb]
Hahahahahahahahahahaahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xhoni me nerva :lol: :lol:
Pse mo c'ka ngjare?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Leo,vetem ti dhe Se_di mund te mi ulni nervat,se vallaj do ta shqy ndonjerin ketu. :smash: :smash: .
 

BISOU

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

SEDI po ky nevriku si e ka hallin sot ky wahhhh
aman mo pi sa te dush se e di vete se ku shkon pastaj WC nuk ka rruge tjeter :goofy:

po ja Se Di pyete veten per cdo gje dhe pergjigju e pergjigju derisa te kuptos se e di!!!
Une keshtu e bej dhe po ashtu kerkoj dhe ndihme rreth e rrotull sidomos ketu ne Albforum kenaqem me birra e me brira :goofy:

ciao :wave:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Leo,vetem ti dhe Se_di mund te mi ulni nervat,se vallaj do ta shqy ndonjerin ketu. :smash: :smash: . [/qb]
E pra leri tani nervat se nuk ja vlen te shkaterrosh veten per te tjeret :kiss: :kiss:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Prandaj erdha pra te me ulen nervat.Nejse avash-avash po qetesohem grazie a voi :thumbsup:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] SEDI po ky nevriku si e ka hallin sot ky wahhhh
aman mo pi sa te dush se e di vete se ku shkon pastaj WC nuk ka rruge tjeter :goofy:

po ja Se Di pyete veten per cdo gje dhe pergjigju e pergjigju derisa te kuptos se e di!!!
Une keshtu e bej dhe po ashtu kerkoj dhe ndihme rreth e rrotull sidomos ketu ne Albforum kenaqem me birra e me brira :goofy:

ciao :wave: [/qb]
Nuk jam nga ata qe iki kollaj ne WC edhe po te pi shume.
Do me japesh ndonje birre amerikane ti se skam provu as nje here? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

BISOU

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

patjeter mo ka birra sa te dush america,
hajde kalo njehere nga NY sidomos ne vere te lezeton aq shume e po ulemi me ndonje restorant perjasht e po bejme nje dore muhabet e i marrim neper goje gjithe forumistat :thumbsup:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Ok,flm per ftesen.Nje ide e kam per te ardhur por nuk e di sa do realizohet.
:confused: Gjithsesi thank you! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Leo,vetem ti dhe Se_di mund te mi ulni nervat,se vallaj do ta shqy ndonjerin ketu. :smash: :smash: . [/qb]
cke ti xhoni mos e ca koken fare /pf/images/graemlins/wink.gif ti ulim ne nervat :kiss:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] SEDI po ky nevriku si e ka hallin sot ky wahhhh
aman mo pi sa te dush se e di vete se ku shkon pastaj WC nuk ka rruge tjeter :goofy:

po ja Se Di pyete veten per cdo gje dhe pergjigju e pergjigju derisa te kuptos se e di!!!
Une keshtu e bej dhe po ashtu kerkoj dhe ndihme rreth e rrotull sidomos ketu ne Albforum kenaqem me birra e me brira :goofy:

ciao :wave: [/qb]
flm per keshillen
mgjth pergjigjet vijne kur duan jo kur i kerkojme ne,se jane te sforcuara :shrug:
keshtu qe nuk e vras shume mendjen une /pf/images/graemlins/wink.gif

mos e nga ate nevrikun ti se eshte :thumbsup:


dua 1 birreeeeeeeee
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Hajdeni mer ke lala sot se do ju jap birre sa te doni.Edhe me meze biles.
Kamarier!
Dy birra per Se_di,1 te vogel per Leoeni(se e ka per here te pare),Dy per flobon,nje per Bisou dhe nga nji per secilin qe do vije(cuna dhe goca te mira,jo llare).
Vete mo marr i shishe vene te kuqe se kam gatu i cik mish vici.
Ti Tedo do i gote meqe je ktu afer?
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

flm xhoni :kiss: :kiss:
je :thumbsup:
dopo xhoni offro io /pf/images/graemlins/wink.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Shyqyr qe nuk na takon shpesh te hym ne lokal me ju te dy se te korisni :lol: :lol: :lol: :lol:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dua birre /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Hajde shpejt birra per se_di dhe per Tedin /pf/images/graemlins/laugh.gif
Paguaj une :lol:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga LeoEni...:
[qb] Hajde shpejt birra per se_di dhe per Tedin /pf/images/graemlins/laugh.gif
Paguaj une :lol: [/qb]
:smash: :smash:
Po mu ,pse sme jep njeri birre? /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top