A do nje birre e??

albavina

Primus registratum
A do nje birre e??

pse e mbyllet temen tjeter??
:confused:
une po e hap perseri beni si te doni po deshet mbylleni edhe kete :wave:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Du birre du birre.
Mos na e mbyllni ket teme se e kemi me te bukren
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Te tregon se ku e kane zhvendosur tjetren se me siguri dhe kte do kpusin sa ta shohin /pf/images/graemlins/laugh.gif
Une u ngopa dje me birre se per sherr te xhonit gota me birre me ra ne xhinse po shyqyr qe binte shi dhe nuk kuptohej gje. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Hahahahahahahahaha :lol: :lol:
Albavina:
I thashe te marri birre por kjo s'donte.Do ti ngeli hatri albavines po spive birre thashe.Prape jo kjo.Du caj tha,sikur ishim ne Kine ne. :lol:
Mire qe birre s'piu por e derdhi timen me gjithe cajin e saj ke pantallonat.hahahahahaha.Sa kam qesh!!
Po e shkrujte te forumi te vrava me tha.
Sot qeka ba e mire .E paska shkrujt vete.
Megjithese e mire eshte gjithmone. :kiss:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

:lol: :lol: :lol:
cfare i bere vajzes xhoooooooniiii qe e ke hutuar fare??
nuk me ngel hatri nga ajo mua jo
por heren tjeter do marresh birre se sben ok 82-shko? :kiss:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

albavina dhe ti po qesh :confused: me hutoj fare me yllo se ishte nje mistrec qe nuk ta mer menja ty po gjithsesi me Juven e bera /pf/images/graemlins/laugh.gif EEEEEEEEEEEEEEEE Xhoni /pf/images/graemlins/frown.gif :kiss:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

:lol: :lol: :lol: u shtuan juventinet ne af!
bravo yllo, te lumte :kiss:
birrat per xhonin tani jane gratis gjithmone
se eshte JUVENTIN /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Po ja ngaqe me the mistrec. [/qb]
Mbas asaj qe lexova tani po ta perseri dhe nje her mistrec dhe c'far mistreci bile :smash: :smash: :smash:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Po ja ngaqe me the mistrec. [/qb]
Mbas asaj qe lexova tani po ta perseri dhe nje her mistrec dhe c'far mistreci bile :smash: :smash: :smash: [/qb]
flm shume /pf/images/graemlins/frown.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] E ke per detyre te me thush mistrec.
Prendi :smash: :smash: [/qb]
Epo u mesova tani /pf/images/graemlins/frown.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

/pf/images/graemlins/wink.gif Ok bellezza.
Tani po iki dhe te uroj nje nate sa me te kendshme.
Ciao :wave: :kiss:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

sa ziheni ju mer jahu
pini o njerez nje birre /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

Qekeni bo tap topi mduket /pf/images/graemlins/wink.gif spaska nel asigjo per mu, e paskeni tha banakun naaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. ju qe se pijshit birren gjasme /pf/images/graemlins/tongue.gif :tipsy:
 
Top