A do nje birre e??

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] erdha une /pf/images/graemlins/laugh.gif nje mungese te besh ketu, xhoni behet tape /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa lezet do kishte qen ta kishim pare mbrem se si hecen :lol:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

e pra /pf/images/graemlins/frown.gif nuk e pame nje here si
do ishte katandisur /pf/images/graemlins/laugh.gif
ika une yllo :kiss:
ju pini sa te doni vetem paguani leket
ke banaku pastaj (pervec 82-shko, xhoni dhe flobo)

flobooo sa mungesa ben edhe ti o cun /pf/images/graemlins/frown.gif
:wave:
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] ofron ti plakudhedeti? :thumbsup: [/qb]
Sot po ju qeras une.Vete spo pi.Besoj nuk ju ngelet hatri.
Kamarier!!!
Na bjer ca Media ketu dhe veji ne llogarine time.
Hajt gezuar te gjitheve!
(vete po marr 1 qumesh te ftofet se e kam stomakun b.ythe)
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] ofron ti plakudhedeti? :thumbsup: [/qb]
Sot po ju qeras une.Vete spo pi.Besoj nuk ju ngelet hatri.
Kamarier!!!
Na bjer ca Media ketu dhe veji ne llogarine time.
Hajt gezuar te gjitheve!
(vete po marr 1 qumesh te ftofet se e kam stomakun b.ythe) [/qb]
Hehe ke pi shum mrem ti sa qe sonte e zevendeson sonte me qumesht :lol:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

faleminderit xhoni /pf/images/graemlins/laugh.gif
mos u merzit pime ne per ty :kiss:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Tedi
Mjafton qe kemi zemren e mire te lusim a do se masanej e pin apo jo pak rendesi ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja p.sh une ka dit qe e kam nise (me fjal) por ne buz se kam ven ala piken por kenaqem me idene /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja kshu beni dhe ju /pf/images/graemlins/wink.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Tedi
Mjafton qe kemi zemren e mire te lusim a do se masanej e pin apo jo pak rendesi ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja p.sh une ka dit qe e kam nise (me fjal) por ne buz se kam ven ala piken por kenaqem me idene /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja kshu beni dhe ju /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Lesh lesh thu ti.
Po provoje te shkreten se s'eshte helm.
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

he pra meeeee
o tedo ngele duke u qare ti :confused:
pini sa te doni /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

C'keni me ju kur te jem bashk do pi un /pf/images/graemlins/blush.gif
He pra kur do vini :confused:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
flobooo sa mungesa ben edhe ti o cun /pf/images/graemlins/frown.gif
:wave: [/qb]
i kam me arsye, do i justifikoj ne fund te muajit /pf/images/graemlins/laugh.gif
xhono te paskan zen hall i modh plako :rolleyes:
82-sho, akoma s'e ke fillu tina :eek: cere pret ti mi :confused:
 

leonora

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
flobooo sa mungesa ben edhe ti o cun /pf/images/graemlins/frown.gif
:wave: [/qb]
i kam me arsye, do i justifikoj ne fund te muajit /pf/images/graemlins/laugh.gif
xhono te paskan zen hall i modh plako :rolleyes:
82-sho, akoma s'e ke fillu tina :eek: cere pret ti mi :confused: [/qb]
Autobusin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: A do nje birre e??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb] he pra meeeee
o tedo ngele duke u qare ti :confused:
pini sa te doni /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
T rri me ju mu mo Bo Fyti Eshke ...
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

aha 82-sho ka sciopero sot :shrug:
prite prite se po vjen
birren sot ti pse s'e kthen
:rockband:
 

albavina

Primus registratum
Re: A do nje birre e??

pi o tedi kush te mbajti ty
birra ka plot
flobo ka grve sot? me sa di une jo :shrug:
 

Florus

Forumium maestatis
Re: A do nje birre e??

albavina, ishte nje batute per pergjigjen e 82-shit /pf/images/graemlins/wink.gif ty s'te kam pyt: e pi apo s'e pi :rolleyes:
 
Top