Serioziteti ne lidhje...?

marina s.

Forumium maestatis
Re: Serioziteti ne lidhje...?

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha /pf/images/graemlins/lol.gif
te raft noj gjo ty or dreq! /pf/images/graemlins/laugh.gif e kam lexuar dhe kam qesh me lot...lum vjerra qe do te kete /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

orchidee

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

Nje lidhje behet serioze atehere kur burri vete e zihet me komshijen vetem pse i thot gruaja /pf/images/graemlins/lol.gif

q'ashtu o posi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

Ti ne kete rast je gruaja apo komshia...apo burri?
Si dihet jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
nje njeri qe e urrej skam pse e respektoj...

[/ QUOTE ]

Jo une them ate qe e urren ta respektosh me shume /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Dooris07

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

po praaa prandaj e respekton krushkun tend ti aq shuuume eee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dooris07

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Cilin krushk mi? As se njof fare /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

si bo gjoja tani... gjer dje tu me bo planet mua tani se njef /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

orchidee

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ti ne kete rast je gruaja apo komshia...apo burri?
Si dihet jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif

[/ QUOTE ]
Burri jam burri /pf/images/graemlins/lol.gif. Permasat spo ti them, se me me ngjitesh nga mbrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Cilin krushk mi? As se njof fare /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

si bo gjoja tani... gjer dje tu me bo planet mua tani se njef /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

Sa shume endrra qe shef dhe ti /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ti ne kete rast je gruaja apo komshia...apo burri?
Si dihet jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif

[/ QUOTE ]
Burri jam burri /pf/images/graemlins/lol.gif. Permasat spo ti them, se me me ngjitesh nga mbrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif


[/ QUOTE ]

Ta paska bo gruja 8 me 2 /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
Permasat skam c´ti dua. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dooris07

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Cilin krushk mi? As se njof fare /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

si bo gjoja tani... gjer dje tu me bo planet mua tani se njef /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

Sa shume endrra qe shef dhe ti /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

[/ QUOTE ]

endrrat qe i thurrem bashk /pf/images/graemlins/wub.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

Misso... mire je? Mos te ka bo reaksjon naigjo..?! /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Dooris07

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

hahahahahahaha...mos moj se e shof qe paske firk mos te kujton najgjo kto:D

sa per dijeni...endrrat tona kan qen tu benim krushka nje dite /pf/images/graemlins/tonguee.gif
biles i kemi martu kalamojt para se me i bo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif Se me shkrive per zotin /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dooris07

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ti ne kete rast je gruaja apo komshia...apo burri?
Si dihet jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif

[/ QUOTE ]
Burri jam burri /pf/images/graemlins/lol.gif. Permasat spo ti them, se me me ngjitesh nga mbrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif[/ QUOTE ]


hahaha po ty te paska len gruja me humb ne afrike kshu eee
 

MLK

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

Jo i ka pas lidh nona kur ishte i vogel nje tulle me spango /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

orchidee

Primus registratum
Re: Serioziteti ne lidhje...?

Gloria, Miss per informatione te metejshme dejtohuni MLK se e kam bashkvuajtes /pf/images/graemlins/devil.gif

Ju dua shume! /pf/images/graemlins/grin.gif
 
Top