Pershendesim njeri-tjetrin

Airbourne

Papirus rex
Pershendes BROKEN_SMILE, me aresyetimin se te <vret> me.....................MIRESI.
Dhe rrugacet si puna e ime, dijne ta bejne DIFERENCIMIN apo DALLIMIN midis te.....................tjerave,sepse nuk i perkasin specieve te nje trungu.
GREAT TRACK
BIG NINA PETROVA
BY.
 

Airbourne

Papirus rex
@broken_smile

Mu be qejfi qe pushimet i kishe kaluar shume mire.Ndersa Yoko-s thui prej meje qe cerrin e vogel do ta coj ne befotrof....sun e maj dot mo.....lol!
Nejse kete jave jam i MBI ngarkuar dhe GJITHE te MIRAT.Per puthje nuk ma ma mo,por tek TY spys un gjona t`merzitshme.Edhe ndrikullave beju te fala,kujdes se mos ndukin faqet,se buzet i kane me te kuq.
D= BIG POINT.
airbourne.
 

katsune

cherry blossom
ahahahaahah

mire mire, por ne fund fare kjo vlen ama: "tra moglie e marito non mettere il dito" keshtu qe nicht une telefoni i prishur :mask:

:p


jave te mbare! dhe faleminderit :)
 

Airbourne

Papirus rex
Pershendes Dreamer,BROKEN_SMILE(kam dicka ekstra per TY,dhe ABSOLUTISHT do te pelqeje<kur te kem pushim mbas dy ditesh> i SIGURTE 100%) dhe kush pelqen ARTIN rus BRILIANT(me teper se kaq).
Волшебно!
Чудесно!!
Ваша музыка каким-то образом лечит душу... Спасибо.
PS: nuk me pelqejne IDIOTESIRAT me flamur.
SHNET.
IiElzqS418M.jpg
 
Top