Pershendesim njeri-tjetrin

Airbourne

Papirus rex
Mendjet e medhaja jane irracionale dhe krijuese.....
ndersa ato mesatare merren me gjetje proverbash krahinore.
Tung ose ju zgjat jeta me orar te kufizuar.
Aweeeeeeeeeeeeee.
 

gurax

Pan ignoramus
Airbourne, t'ju ftoj se bashku me broken_smile tek kjo pershendetje ne qiellin e shtate, me minus perpara. S'duket te jete dhe aq vend i keq sa e tregojne. :p
:)
Hell Ain't A Bad Place To Be - AC/DC
 

Airbourne

Papirus rex
Pershendes disa te njohurat e mija, dhe midis tyre................. ish dashnoren time!
Diten e mire.
AIRBOURNE.
 

Airbourne

Papirus rex
@gurax
Qe pardje nuk mund ti shikoje kenget qe jap, dhe ato te kane hedhur te tjeret.Nuk e di ku qendron problemi tek mua, apo i forumit(ne forume te tjera te cdo lloji me funksionojne).Tu drejtova TY, sepse nuk e di kush e ka te drejten per temen perkatese,m.gj-te.....
Pra i pershendes te gjithe.....
EnigmaT Rip ––– Marcelo Vasami – Shit Happens {Cut From Vasami Set}–enTc.
Enjoy and TOUR time.
BY.:vrapusi:
 

gurax

Pan ignoramus
Airbourne, nese tentohen te hapen me telefona celulare, ka nje problem ne hapjen e videove youtube, probleme qe kane te bejne me 'flash player' per telefonat celulare. Ekziston nje 'patch' per software te ketij forumi qe te perdoret html5 per kete pune, por derisa une kam informacion eshte disi jo stabel dhe here pas here shkakton 'crash'. Sidoqofte ngakompjuterat desktop funksionojne normalisht.

Derisa t'a rregullojme edhe kete gje, me lodhje dhe vujtje, po te pershendes me: "The Offspring - The Kids aren't all right"

Kam pare edhe @broken_smile verdalle. Ja t'a pershendes me "Pearl Jam - Even Flow"


:D :D
 

Airbourne

Papirus rex
Nga compiuteri e kam.
Faleminderit per korrektesine.
Beji te fala prej meje BROKEN_SMILE.
PS: per te tjere <artista>....illuminat,psychedelic,fine,vision,irreal,KONCEPT apo te tjera arte.
WORK.
Naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
Mirembrema DOKTORESHE.
Nuk e shikoj postimin por .......
In the modern times, when any kind of physical or mental defect or chronic illness is considered a norm, it is at most importance to get back to Nature for healing of our physical, mental and spiritual conditions.
Naten e mire dhe gjume te EMBEL.......................MEDICINE.
airbourne.
medicine1-226x300.jpg medicine2.gif
 

Airbourne

Papirus rex
Miredita.
Pershendes Shqiptaret qe kane kaluar pushimet ne greqi,si dhe ato qe jane shperngulur ne France,Canada,Angli,Usa dhe ku tjeter gjeti.

Matteo Monero - Greek Fire (Etnia Remix)

Diten e MIRE.
 

katsune

cherry blossom
Mirembrema DOKTORESHE.
Nuk e shikoj postimin por .......
In the modern times, when any kind of physical or mental defect or chronic illness is considered a norm, it is at most importance to get back to Nature for healing of our physical, mental and spiritual conditions.
Naten e mire dhe gjume te EMBEL.......................MEDICINE.
airbourne.
View attachment 4849 View attachment 4850
shume e bukur. flm :)

kenga qe kisha postuar ishte: Summer of 69 nga Bryan Adams.
 
Top