Pershendesim njeri-tjetrin

Thamina

Papirus rex
hahha ca pershkrimi I ke bere vandalizem e si kafshe na shihke...lol
p.s. me pelqen muzika.Flm Kenthd.
 

Thamina

Papirus rex
flm per pershendetjen por me kto skinny bitches me ke pershendetur....hahahah une zakonisht sbej bira...hahha flm shum I dashtun.
 

Aki

Paint It Black
Kam folur njehere me nje adhurues te madh te Led Zeppelin, qe me tha se fansat e Led Zeppelin ndahen ne dy grupe ata qe mendojne se kenga me e mrekullueshme e Led Zeppelin eshte Stairway to heaven, dhe ata qe mendojne se kjo merite i perket kenges Kashmir
Keshtu qe nese ka ne forum fansa te Led Zeppelin, i pershendes me kete kenge :)

 

gurax

Pan ignoramus
"Kashmir" sigurisht. Nderkohe qe edhe "Stairway to Heaven" eshte nje kenge kryeveper, ka dicka tek "Kashmir" qe eshte e vendos ne vend te pare.

Jimmy Page eshte miksuar edhe me David Coverdale. Kane prodhuar disa kenge kryevepra, nje nder te cilat eshte "Absolution Blues".

:)

 
  • Like
Reactions: Aki

Aki

Paint It Black
Mua me pelqeu jashtzakonisht shume ky proekt i 94 i Robert Plant dhe Jimmy Page me ansamblin egjiptian - No Quarter :)
 
Top