Per cilen makine votoni?

Florus

Forumium maestatis
Re: Per cilen makine votoni?Audi Q5
prezantimi ne fund te vitit.
(edhe ne Shqiperi!)
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif
 

Albmarket

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Revista e vetme qe reklamon Automjete & Prona per shitje si ne reviste edhe ne website.Te gjitha reklamat jane me foto.


Asnjehere nuk ka qene me e lehte per ju te shisni apo te bleni makinen dhe banesen tuaj .

Revista eshte e perdyjaveshme dhe shitet ne te gjitha pikat e shitjes vetem per 100 leke.

Revista Albmarket
tel/fax 042256372
cel 0694023444/0694023445
email info@albmarket.net
web http://www.albmarket.net
 

scadarsko

Locus omnem
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
jak i ka muncit tjetri pse mos ti shfrytezoj /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Nga shqiptaret pak mund ti ken mundsit.Vetem nese jane drag dealer dhe te sukseshem (cereku ashtu jane) apo kan ndonje klub nate,e kishte njeri ketu ne michigan po ja kan mbyllur me duket,doje drog.. shkoje atje,doje pashaport ... shkoje atje,doje pistolet... te jepnin antitank.
Eh mor.cbene shqiptari.

Me sa mbaj mend ,per rruget e shqiperis si xhipi s'ka,edhe hummer i mir eshte po :goja leng:
Qenka postim i hershem iky.... Por sa bake per me punu gratis me police ...
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
audi a7....miks i sportivitetit me komoditetin, elegances me seriozitetitn, konsume ekonomike dhe nje performance perfekte...
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Ndonjehere nje shetitje me makine, te ndihmon ti largohesh te pakuptimtes, mendimeve te teperta, te gjesh qetesi. Ja perse e dua edhe une!
 
Top