Per cilen makine votoni?

Guest
Re: Per cilen makine votoni?

Une votova per Mercedesin.
Veshtire te arrihet si Makine edhe pse shume te tjera, mund te jene me te bukura se Benzi.
Bnezi i ka vlerat ne teresi.
 

Poseidon

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

aha EBM paska votu per Ford...

un per MAZDA /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

/pf/images/graemlins/laugh.gif Ehe.
Gjithmone neper punera me ka rastis te ngas vetem Ford -Escort, Orion, Mondeo /pf/images/graemlins/shrug.gif Si thua a ja vlen ta tradhetoj? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Poseidon

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

jo jo mos e tradheto ... /pf/images/graemlins/tonguee.gif ne fund te fundit dikur kam pas degjuar nje vleresim per fordin se sipas klienteve ishte makina ideale per cmimin qe kishte dhe per ate qe ofronte...
but... i'm gonna stick /my first choice... /pf/images/graemlins/devil.gif
 

Njoftime

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Edhe une per Ford votoj, apo jo Ujku? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jak

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Jeep,wranglerin kam qejf.Nice car.

FORD = Found On the Road Dead
 

MLK

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Une votoj per vete per makinen e Sales /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Per cilen makine votoni?

Normal qe BMW /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

jak i ka muncit tjetri pse mos ti shfrytezoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Per cilen makine votoni?

Un votova për Toyota. Kam patur 2 deri tani (të dyja i kam çuar në plehra) dhe nuk kam shkuar asnjëherë tek mekaniku edhe pse e para kishte 420 000 km kur ma përplasën dhe e dyta 280 000 km. Pra është një makinë tepër e fortë dhe ka një raport çmim-cilësi tepër të lartë.

Për lluks më të madh (i rangut të Mercedes) ka Lexus që nuk i len gjë mangut makinave të tjera luksoze.
 
S

Scorpion

Guest
Re: Per cilen makine votoni?

Avash se mos te lere ne rruge kjo Peugot, enfant terrible /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Tani une duhet te votoja per Land Roverin po edhe pse e admiroj BMW dhe me bien jarget per Mercedesin mbaroj fare per Peugeot. Votova per Peugeot qe eshte dashuria ime e pare dhe e fundit /pf/images/graemlins/wub.gif

[/ QUOTE ]
Me duket se ju paska paguar Avni Ponari per te bere publicitet per Puegeot juve. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Mirsa

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

Nqs me jepej mundesia te nderroja kete qe kam, me kenaqesi do kisha zgjedhur nje Renault, mundesisht edhe me Alonson included ne package /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

jak

Primus registratum
Re: Per cilen makine votoni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
jak i ka muncit tjetri pse mos ti shfrytezoj /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Nga shqiptaret pak mund ti ken mundsit.Vetem nese jane drag dealer dhe te sukseshem (cereku ashtu jane) apo kan ndonje klub nate,e kishte njeri ketu ne michigan po ja kan mbyllur me duket,doje drog.. shkoje atje,doje pashaport ... shkoje atje,doje pistolet... te jepnin antitank.
Eh mor.cbene shqiptari.

Me sa mbaj mend ,per rruget e shqiperis si xhipi s'ka,edhe hummer i mir eshte po :goja leng:
 
Top